Kā var nopirkt ManaPolise OCTA polisi?

ManaPolise.lv OCTA polises iegāde ir pavisam vienkārša. Izvēlies ērtāko polises iegādes un apmaksas veidu. ManaPolise.lv piedāvātā OCTA polises cena paliek nemainīga un tikpat izdevīga neatkarīgi no iegādes veida.

Pērc OCTA polisi:

Apmaksu vari veikt, izmantojot:

  • maksājumu karti,
  • Swedbank, SEB, Luminor vai Citadele internetbanku,
  • pārskaitījumu – rēķina apmaksu kādā no bankas filiālēm vai savā internetbankā,
  • skaidru naudu ManaPolise.lv birojā.

OCTA polises iegāde uzņēmumiem
Lai iegādātosOCTA polisi tikai vienam uzņēmuma auto, vari izmantot iespēju iegādāties polisi ManaPolise.lv mājaslapā, bet, ja polises vajadzīgas vairākām uzņēmuma automašīnām, sazinies ar mūsu speciālistiem.
Mēs būtiski atvieglosim OCTA polises iegādes procesu, kā arī varēsim piedāvāt papildu atlaides Tava autoparka apdrošināšanai.

Sazinies ar mums un Uzzini vairāk, kā var Ietaupīt iegādājoties OCTA polises uzņēmumam

Klientu atsauksmes

Man ir ļoti laba pieredze OCTA polises iegādē ManaPolise.lv. Esmu ieteicis to arī saviem draugiem, kuri tagad arī pastāvīgi iegādājas OCTA šeit.
Ivars no Rīgas
Vislabāk man patīk, ka varu salīdzināt dažādu apdrošināšanas kompāniju cenas. Dažkārt cenu starpība ir patiesi liela. Uzskatu, ka ManaPolise.lv izmantot ir ļoti ērti un vienkārši.
Santa no Tukuma
Tā kā ikdienā ir tik daudz lietu, par ko jāatceras, man ļoti patīk, ka ManaPolise.lv sūta man atgādinājumu par to, ka tuvojas OCTA polises darbības termiņa beigas. Es tikai izvēlos izdevīgāko piedāvājumu un veicu apmaksu. Pērku polises savam auto šeit jau 2 gadus.
Larisa no Jūrmalas
Esmu lauksaimnieks un dzīvoju laukos. Lai atvieglotu apdrošināšanas iegādi, izmantoju ManaPolise.lv, jo OCTA apdrošināšanu varu iegādāties jebkurā brīdī, dažu minūšu laikā, man nekur nav jābrauc.
Guntis no Balvu rajona

Sadarbības partneri

Droši norēķini

Sadarbības partneri

Droši norēķini

Visa
Mastercard
Citadele
Nordea
Swedbank
SEB