Īpašuma apdrošināšana

Privātpersonu īpašuma apdrošināšana:

 • nekustamā īpašuma (dzīvokļa vai privātmājas) apdrošināšana;
 • kustamā īpašuma jeb mantas apdrošināšana;
 • civiltiesiskās atbildības apdrošināšana;
 • būvniecības apdrošināšana.

Riski, pret kuriem iespējams apdrošināt īpašumu:

 • uguns (ugunsgrēks, sodrēji, eksplozija, šķidruma noplūde, lidmašīnas avārija);
 • dabas stihijas un parādības (zibens spēriens, vētra, krusa, sniega un ledus smagums, aizsprosta defekts, zemes nogruvums, utt);
 • noziedzīga darbība (zādzība, laupīšana, vandālisms);
 • inženierkomunikāciju sistēmu avārijas (noplūde no apkures sistēmas un cauruļvadiem, ventilācijas vai gaisa kondicionēšanas iekārtām un citām inženierkomunikāciju sistēmām, kanalizācijas cauruļvada avārija, ēkas apkures tvaika cauruļvada avārija, lietus notekūdeņu cauruļvada avārija), inženierkomunikāciju sistēmu avārijas trešo personu neuzmanības dēļ.

 

Kas ir īpašuma apdrošināšana un kāpēc apdrošināt savu mājokli?

Ikvienam ir svarīgi justies droši, taču nereti esam neaizsargāti pret dažādiem neparedzētiem izdevumiem un neprognozējamiem notikumiem, kurus nevaram ietekmēt. Nekustamā īpašuma apdrošināšana nodrošinās aizardzību un atlīdzinās radušos zaudējumus, piemēram, dabas stihiju, inženierkomunikāciju avāriju, noziedzīgu darbību gadījumos.

Apdrošinot savu īpašumu, var pievienot arī mantas jeb iedzīves un civiltiesiskās atbildības apdrošināšanu. Gan mājas apdrošināšana, gan dzīvokļa apdrošināšana ir vieni no populārākajiem veidiem, ko cilvēki pēdējā laikā izvēlas apdrošināt.

Kā pareizi apdrošināt savu nekustamo īpašumu un mantu?

Apdrošinot savu mājokli un tajā esošo mantu, ir svarīgi pareizi novērtēt summas, par kurām tiek apdrošināts Tavs īpašums. Ja vēlies, lai, iestājoties negadījumam, Tev tiktu kompensēti visi izdevumi, apdrošini nekustamo īpašumu pēc tā atjaunošanas vērtības, t.i. par summu, kāda būtu nepieciešama, lai atjaunotu Tavu īpašumu līdz tādam pašam stāvoklim, kāds tas ir bijis pirms negadījuma. Mantai vari norādīt tās kopējo iegādes vērtību vai sev vēlamo kopējo limitu, līdz kuram Tava manta tiks apdrošināta. Dārgākai mantai (sadzīves tehnika, mēbeles un tml.) saglabā iegādes vai pirkumu apstiprinošus dokumentus (piem. čeki), kas var kalpot par pierādījumu apdrošināšanas sabiedrībai, ja mantai tiks nodarīts kaitējums vai tā tiks nozagta.

Izvēloties apdrošināšanu, pievērs uzmanību risku segumam. Jo vairāk risku ir iekļauti Tavā apdrošināšanas polisē, jo lielāku atlīdzību iespējams saņemt. Īpašuma apdrošināšanas polisē var iekļaut arī tādu papildus apdrošināšanu, kā civiltiesiskās atbildības apdrošināšana un nelaimes gadījumu apdrošināšana. Izvērtē iespēju iekļaut arī šos papildus riskus, jo tie parasti tiek piedāvāti par izdevīgāko cenu un ar papildus atlaidēm.   

Kas tiek ietverts īpašuma apdrošināšanas polisē?

Īpašuma apdrošināšanas polises pamatā ir nekustamā īpašuma un kustamās mantas apdrošināšana, bet apdrošinātāji mēdz piedāvāt arī dažādas komplektācijas.

Privātpersonu īpašuma apdrošināšanas komplekta sastāvdaļas:

 • Nekustamā īpašuma (dzīvokļa, privātmājas vai rindu mājas) apdrošināšana;
   
 • Kustamā īpašuma jeb mantas (sadzīves tehnika, apģērbi, iekārtas, mēbeles un citas mājsaimniecības preces) apdrošināšana ar Jūsu noradīto limitu;
   
 • Civiltiesiskās atbildības apdrošināšana ar Jūsu norādīto limitu;
   
 • Nelaimes gadījumu apdrošināšana ar iespēju iekļaut arī ģimenes locekļus.

Kam nepieciešams pievērst uzmanību, izvēloties īpašuma apdrošināšanu?

Ja Tev ir hipotekārais kredīts, tad, pirms apdrošināšanas polises noformēšanas, iepazīsties ar savas bankas prasībām attiecībā uz apdrošināšanas polises nosacījumiem. Katrai bankai ir savas prasības attiecībā uz apdrošinājuma summu un risku segumu. Tāpat ir svarīgi pārliecināties, ka Tava banka akceptē (pieņem) izvelētās apdrošināšanas sabiedrības polisi.

Mūsu sadarbības partneru: BALTA, COMPENSA, ERGO, GJENSIDIGE apdrošināšanas polises pieņem visas Latvijas lielākās bankas: Swedbank, SEB Banka, Citadele, Luminor.

Pie apdrošināšanas līguma noformēšanas izlasi visu apdrošināšanas kompānijas piedāvāto informāciju, pievēršot uzmanību izņēmumiem jeb situācijām, kad apdrošināšanas atlīdzību atmaksa jeb kompensācija var tikt atteikta, lai vēlāk negadītos pārpratumi un nepatīkama pieredze. Katram apdrošinātājam šie apdrošināšanas noteikumi ir individuāli, tādēļ izvērtē tos, kuri visvairāk atbilst Tavām vajadzībām.

Aizpildot informāciju par apdrošināšanas objektu (pamatkonstrukcijas, remonta kvalitāte, ugunsdrošības un apsardzes sistēmas, vai objektā notiek / nenotiek remontdarbi, vai objekts tiek / netiek izīrēts), norādi patiesu un faktiskajai situācijai atbilstošu informāciju, jo maldinošas informācijas sniegšana var būt par pamatu apdrošināšanas atlīdzības atteikšanai.

Ja Tev ir kādi jautājumi par īpašuma apdrošināšanas polises noformēšanu, sazinies ar mums pa tālruni + 371 22185555 un mēs Tev palīdzēsim noformēt apdrošināšanas polisi.

Kāpēc pirkt īpašuma apdrošināšanas polisi pie ManaPolise.lv?

Šajā sadaļā mēs esam apkopojuši izdevīgākos īpašuma apdrošināšanas piedāvājumus, kas ir pieejami no mūsu sadarbības partneriem - apdrošināšanas sabiedrībām. Katram apdrošinātājam un tā piedāvātajam produktam ir savas nianses un mēs esam tie, kas Tev palīdzēs izvelēties tieši Tavām vajadzībām pielāgotu apdrošināšanas polisi.

Ja esi nolēmis iegādāties īpašuma apdrošināšanu pie ManaPolise.lv, mēs parūpēsimies, lai Tev tiktu sniegta individuāla pieeja – rasti izdevīgākie risinājumi apdrošināšanas izvēlei, ņemot vērā gan Tavu apdrošināmo objektu, gan arī apdrošināmos riskus, gan arī Tavas iespējas un vajadzības. Tev tikai atliek izvēlēties nepieciešamos riskus, noradīt apdrošinājuma summas objektiem un izvelēties apdrošināšanas termiņu! ManaPolise.lv parūpēsies par to, lai Tava īpašuma apdrošināšana būtu droša!

ManaPolise.lv – Tavs labākais draugs apdrošināšanas izvēlē!
 

 

Apdrošini savu mājokli izdevīgāk! Izvēlies kādu no mūsu partneru piedāvājumiem un ietaupi līdz 25% no polises cenas!

BALTA īpašuma apdrošināšana

Pērc polisi ar atlaidi līdz 25%!

 • Dzīvokļa, privātmājas vai īrnieka mantas un atbildības apdrošināšana;
 • Dažāda līmeņa apdrošināšanas programmas;
 • Iespēja apdrošināt arī koka mājas un koka guļbūves;
 • Mantas (iedzīves) apdrošināšana līdz 50 000 EUR
 • Civiltiesiskās atbildības papildus apdrošināšana ar limitu līdz 30 000 EUR
 • Palīdzības dienesta pakalpojums ar limitu līdz 300 EUR
Gjensidige privātpersonu īpašuma apdrošināšana

Pērc Gjensidige MAXI polisi ar 10% atlaidi!

 • Dzīvokļa un privātmājas (tikai mūra mājas) apdrošināšana;
 • Dažāda līmeņa apdrošināšanas programmas;
 • Iespēja sadalīt maksājumu 4 daļās;
 • Visu risku apdrošināšana (ar iekļautu īrnieku / nomnieku radīto zaudējumu apdrošināšanu ar limitu 5 000 EUR);
 • Mantas (iedzīves) apdrošināšana līdz 50 000 EUR;
 • Civiltiesiskās atbildības papildus apdrošināšana ar limitu līdz 7 000 EUR;
 • Nelaimes gadījumu apdrošināšana ar limitu līdz 7 000 EUR;
 • Elektriskās parādības risku apdrošināšana ar limitu līdz 10 000 EUR;
 • Palīdzības dienesta (MAXI meistars) pakalpojums ar gada limitu līdz 300 EUR.

ManaPolise.lv piedāvātajai īpašuma apdrošināšanai ir vairākas priekšrocības:

 • Atbilst Swedbank, SEB Banka, Citadele, Luminor un citu banku prasībām;
 • Izdevīga cena un papildus atlaides*;
 • Sedz pamata īpašuma apdrošināšanas riskus: uguns risks un uguns nelaimes, dabas stihijas un parādības (vētra, krusa, plūdi, lietus gāzes, nepārtraukta snigšana), noziedzīga darbība (zādzība, laupīšana, vandālisms), inženierkomunikāciju sistēmu avārijas;
 • Iespēja iekļaut segumā papildus risku: civiltiesiskās atbildības apdrošināšana par Jūsu nodarītiem zaudējumiem (piemēram, kad Jūsu vainas dēļ ir applūdināts kaimiņa dzīvoklis);
 • Iespēja iekļaut segumā papildus risku: nelaimes gadījumu apdrošināšana ar iespēju iekļaut arī bērnus vai visus ģimenes locekļus;
 • Papildus segums - palīdzības dienests, kas sniegs atbalstu dažādās neparedzētas situācijas: santehniķa palīdzība, atslēgu serviss, namdaris, glābšanas un attīrīšanas darbi, objekta apsardze (ja  bojājumu  rezultātā  nav iespējams noslēgt īpašumu, lai tajā neiekļūtu trešās personas);
 • Papildus risku pievienošana ar izdevīgiem nosacījumiem un atlaidēm;
 • Ātra polises noformēšana tiešsaistē / online.

  * Noformējot polisi online Tev ir iespēja ietaupīt gan savu laiku, gan arī naudu, jo polises noformēšana internētā ir daudz izdevīgāka. Papildus atlaides saņemsi arī tad, ja noformēsi polisi uzreiz uz 2 vai 3 gadiem.

  ManaPolise.lv sniegs atbalstu, lai Tava apdrošināšana būtu droša un izdevīga!

Jautājumu gadījumā sazinies ar mums zvanot: +371 22185555 vai rakstot: info@manapolise.lv

Klientu atsauksmes

Man ir ļoti laba pieredze OCTA polises iegādē ManaPolise.lv. Esmu ieteicis to arī saviem draugiem, kuri tagad arī pastāvīgi iegādājas OCTA šeit.
Ivars no Rīgas
Vislabāk man patīk, ka varu salīdzināt dažādu apdrošināšanas kompāniju cenas. Dažkārt cenu starpība ir patiesi liela. Uzskatu, ka ManaPolise.lv izmantot ir ļoti ērti un vienkārši.
Santa no Tukuma
Tā kā ikdienā ir tik daudz lietu, par ko jāatceras, man ļoti patīk, ka ManaPolise.lv sūta man atgādinājumu par to, ka tuvojas OCTA polises darbības termiņa beigas. Es tikai izvēlos izdevīgāko piedāvājumu un veicu apmaksu. Pērku polises savam auto šeit jau 2 gadus.
Larisa no Jūrmalas
Esmu lauksaimnieks un dzīvoju laukos. Lai atvieglotu apdrošināšanas iegādi, izmantoju ManaPolise.lv, jo OCTA apdrošināšanu varu iegādāties jebkurā brīdī, dažu minūšu laikā, man nekur nav jābrauc.
Guntis no Balvu rajona

Sadarbības partneri

Droši norēķini

Sadarbības partneri

Droši norēķini

Visa
Mastercard
Citadele
Nordea
Swedbank
SEB