KASKO apdrošināšana

Garantējam Izdevīgāko KASKO cenu!
Veic KASKO cenas aprēķinu un
Noformē savu KASKO pasūtījumu!

Kā iegadāties KASKO polisi?

1
Ievadi datus par automašīnu un izvēlies sev piemērotāko KASKO polises piedāvājumu
2
Pēc Tava pieprasījuma, mūsu operators vienosies ar Tevi par izdevīgāko laiku un vietu automašīnas apskatei
3
Mēs izbraucam, apskatām automašīnu un noslēdzām KASKO polisi
4
Brauc droši
ar mūsu KASKO polisi

Kas ir KASKO apdrošināšana un kādos gadījumos to ņemt?

KASKO apdrošināšana ir brīvprātīgā transportlīdzekļa apdrošināšana, kas garantē atlīdzināt zaudējumus, kas radušies dažādu apstākļu ietekmē:
 • ceļu satiksmes negadījums
 • dabas stihija (krusa, zibens, vētra)
 • vandalisms un trešās personas pretlikumīgas darbības
 • zādzība vai laupīšana
 • stikla plīsums u.c.
Der atcerēties, ka KASKO apdrošināšana ir obligāta prasība tad, kad pērc automašīnu līzingā. KASKO apdrošināšana segs radušos zaudējumus arī tad, ja, piemēram, ceļu satiksmes negadījumā vainojams ir apdrošināšanas ņēmējs. KASKO ir ieteicams ņemt tad, ja vēlies pasargāt sevi no negaidītiem izdevumiem un nodrošināties pret garantēto atlīdzinājumu automašīnas bojājumu, nozagšanas vai aplaupīšanas gadījumos. KASKO polisi var noformēt gan vieglajām, gan arī kravas automašīnām, motocikliem, visu veidu piekabēm, traktoru tehnikai un autobusiem.

Kas veido KASKO polises cenu?

KASKO polises cena jeb apdrošināšanas prēmijas apmērs ir atkarīgs no vairākiem faktoriem, ko ņem vērā ikviena no apdrošināšanas kompānijām. Tieši tāpēc KASKO kalkulatorā varēsi redzēt dažādas cenas vienam un tam pašam transportlīdzeklim. Katra kompānija KASKO polises cenas aprēķināšanā ņem vairākus faktorus un izvērtē riskus, kas var apdraudēt. Galvenie no tiem ir:
 • transportlīdzekļa vecums un vērtība
 • transportlīdzekļa marka, modelis
 • autovadītāja vecums un stāžs
 • transportlīdzekļa īpašnieks statuss - fiziska vai juridiska persona
 • KASKO ņēmēja apdrošināšana vēsture
 • izvēlētais apdrošināšanas segums
 • polises darbības teritorija
KASKO polises cenu veido arī izvēlētā pašriska apmērs. Jo lielāka ir pašriska summa, jo zemāka polises cena.

Ko nozīmē KASKO pašrisks? Kā tas ietekmē manu polisi?

Saistībā ar KASKO apdrošināšanu bieži tiek lietots termins “pašrisks”. Pašrisks ir zaudējumu daļa, ko apdrošināšanas gadījuma reizē sedz pats apdrošināšanas ņēmējs (vai atlīdzības saņēmējs). Tātad apdrošinātājs segs visus izdevumus, kas būs virs pašriska summas. Jo zemāka ir pašriska summa, jo izdevīgāka ir polise apdrošināšanas ņēmējam. Piemēram, ja pašrisks ir 100 Euro, tad zaudējumu gadījumi, kur bojājumi ir mazāki par 100 Euro, būs jāsedz pašam apdrošināšanas ņēmējam. Noformējot KASKO apdrošināšanu, pie pašriska cenas maiņas mainīsies arī pašas polises cena. Ir iespēja noformēt KASKO bez pašriska, taču tā būs visdārgākā no iespējamām KASKO polisēm.

Kā izmantot KASKO kalkulatoru?

KASKO kalkulators ir ļoti ērts rīks, kas apdrošināšanas ņēmējam piedāvās izdevīgāko no apdrošināšanas kompānijām sniegtajām polises iespējām. Pirms saņemt cenas aprēķinu no vairākiem apdrošinātājiem, jānorāda automašīnas un autovadītāja dati: automašīnas un reģistrācijas apliecības numurs, automašīnas vērtība Eiro, jaunākā vadītāja vecums un stāžs. Norādot šos datus, spied “Aprēķināt KASKO cenu” un nākamajā solī ievadi savus datus un apstiprini KASKO pasūtījumu. Saņemot Tavu pasūtījumu mūsu speciālists sazināsies ar Tevi un sagatavos Tev visizdevīgāko KASKO piedāvājumu.

Mūsu KASKO kalkulators atvieglos Tev polises izvēli un ietaupīs laiku, meklējot informāciju apdrošināšanas kompāniju mājaslapās un veicot manuālu polises cenas salīdzināšanu. Mēs veicam cenas aprēķinu un sagatavojam piedāvājumus no vairākiem apdrošinātājiem un Tev tikai atliks izvēlēties izdevīgāko!

BALTA, BTA, BAN, Compensa, ERGO, Gjensidige un IF KASKO apdrošināšanas piedāvājumi.

Vairāk informācijas par mūsu sadarbības partneriem un piedāvātiem apdrošināšanas produktiem. 

Klientu atsauksmes

Man ir ļoti laba pieredze OCTA polises iegādē ManaPolise.lv. Esmu ieteicis to arī saviem draugiem, kuri tagad arī pastāvīgi iegādājas OCTA šeit.
Ivars no Rīgas
Vislabāk man patīk, ka varu salīdzināt dažādu apdrošināšanas kompāniju cenas. Dažkārt cenu starpība ir patiesi liela. Uzskatu, ka ManaPolise.lv izmantot ir ļoti ērti un vienkārši.
Santa no Tukuma
Tā kā ikdienā ir tik daudz lietu, par ko jāatceras, man ļoti patīk, ka ManaPolise.lv sūta man atgādinājumu par to, ka tuvojas OCTA polises darbības termiņa beigas. Es tikai izvēlos izdevīgāko piedāvājumu un veicu apmaksu. Pērku polises savam auto šeit jau 2 gadus.
Larisa no Jūrmalas
Esmu lauksaimnieks un dzīvoju laukos. Lai atvieglotu apdrošināšanas iegādi, izmantoju ManaPolise.lv, jo OCTA apdrošināšanu varu iegādāties jebkurā brīdī, dažu minūšu laikā, man nekur nav jābrauc.
Guntis no Balvu rajona

Sadarbības partneri

Droši norēķini

Sadarbības partneri

Droši norēķini

Visa
Mastercard
Citadele
Nordea
Swedbank
SEB