Kāpēc mēs?

Kāpēc iegādāties OCTA polisi ManaPolise.lv?

 • Uzticams klientu serviss visā Latvijā

  Mēs piedāvājam pilnīgi vienādu – augsta līmeņa – servisu visiem ManaPolise.lv klientiem visā Latvijā. Mēs Tev laikus atgādināsim, kad Tavas automašīnas OCTA polises darbības termiņš tuvosies beigām, nosūtot uz Tavu e-pastu jau sagatavotu piedāvājumu – Tev tikai atliks izvēlēties.
 • Kompetenti apdrošināšanas speciālisti

  Mūsu apdrošināšanas speciālisti regulāri apmeklē apdrošinātāju rīkotos seminārus un mācības, lai varētu Tev palīdzēt izprast katras apdrošināšanas polises noteikumu nianses un izvēlēties tieši Tev piemērotāko risinājumu. Jebkādu neskaidrību gadījumā Tu vari sazināties ar mūsu speciālistiem, lai saņemtu konsultācijas.
 • Individuāla attieksme

  Katrs klients mums ir īpašs, un tieši tāda ir mūsu attieksme gan pret individuālajiem, gan korporatīvajiem klientiem. Mēs zinām, ka mūsu klienti to novērtē, un tas ir viens no kritērijiem, kāpēc viņi sadarbojas ar mums un iesaka mūs arī saviem radiem un draugiem.
 • Izdevīgi piedāvājumi un akcijas

  Lai Tev un arī mums dzīve būtu interesantāka, mēs regulāri organizējam dažādas klientu akcijas. Saviem pastāvīgajiem klientiem mēs sniedzam atlaides un īpašos piedāvājumus.
 • ManaPolise.lv klienti visā Latvijā

  Mūsu klientu vidū ir gan sievietes, gan vīrieši no visām Latvijas lielākām pilsētām. Skaities šeit kas ir ManaPolise.lv klienti.

Klientu atsauksmes

Man ir ļoti laba pieredze OCTA polises iegādē ManaPolise.lv. Esmu ieteicis to arī saviem draugiem, kuri tagad arī pastāvīgi iegādājas OCTA šeit.
Ivars no Rīgas
Vislabāk man patīk, ka varu salīdzināt dažādu apdrošināšanas kompāniju cenas. Dažkārt cenu starpība ir patiesi liela. Uzskatu, ka ManaPolise.lv izmantot ir ļoti ērti un vienkārši.
Santa no Tukuma
Tā kā ikdienā ir tik daudz lietu, par ko jāatceras, man ļoti patīk, ka ManaPolise.lv sūta man atgādinājumu par to, ka tuvojas OCTA polises darbības termiņa beigas. Es tikai izvēlos izdevīgāko piedāvājumu un veicu apmaksu. Pērku polises savam auto šeit jau 2 gadus.
Larisa no Jūrmalas
Esmu lauksaimnieks un dzīvoju laukos. Lai atvieglotu apdrošināšanas iegādi, izmantoju ManaPolise.lv, jo OCTA apdrošināšanu varu iegādāties jebkurā brīdī, dažu minūšu laikā, man nekur nav jābrauc.
Guntis no Balvu rajona

Sadarbības partneri

Droši norēķini

Sadarbības partneri

Droši norēķini

Visa
Mastercard
Citadele
Nordea
Swedbank
SEB