Ceļojumu apdrošināšana

Atpūšoties vai esot izbraukumā darba lietās, ceļojumu apdrošināšana sniegs Tev drošības sajūtu un pasargās no nepatīkamiem pārsteigumiem 24 stundas diennaktī jebkurā pasaules valstī, atlīdzinot medicīniskos izdevumus, ja Tev ceļojuma laikā būs noticis nelaimes gadījums vai gadījies saslimt, pazudusi bagāža u.t.t.

Ceļotājiem ir sagatavotas programmas dažādiem ceļojuma mērķiem, dodoties uz jebkuru pasaules vietu vienkārši ceļojot, aktīvās un sporta atpūtas cienītājiem, studentiem vai izvēloties tikai noteiktu braucienu uz Krieviju vai Baltkrieviju. Ceļojuma apdrošināšanas polises cenu ietekmē izvēlētie apdrošināšanas riski, apdrošinājuma summas lielums, ceļojuma galamērķis, kā arī apdrošināšanas termiņš.

Kas ir ceļojumu apdrošināšana un kāpēc apdrošināties?

Cilvēka dabā ir paradums plānot nākotni. Domāt par to, kas varētu vai nevarētu atgadīties, kādi varētu būtu iespējamie riski un problēmas. Un tas ir saprotams, jo, kā zināms, dzīve ir neparedzama – mums nav ne jausmas, kas var notikt pēc minūtes, stundas, dienas vai gada, pat tad, ja esam rūpīgi sastādījuši rīcības plānu. Vēl jo vairāk šādu, neplānotu situāciju var rasties tad, ja atrodamies ārpus savas komforta zonas – mājokļa vai darba vietas, kur viss šķiet pierasts un saprotams.
Piemēram, ja runājam par ceļošanu – tā ir nodarbe, kuru vēlas izbaudīt teju ikviens. Iedomājies, cik jauki būtu aizmirst par ikdienas rūpēm, steigu un problēmām, guļot saulainā pludmalē, pastaigājoties pa senlaicīgām ieliņām kādā pilsētā vai dodoties pārgājienā pa kalniem, kas pie mums nav sastopami. Visas šīs aktivitātes izauc mūsos patīkamas emocijas, jo, loģiski domājot, tām arī vajadzētu radīt pozitīvu efektu, proti, ļaut iepazīt jaunas vietas, cilvēkus, kultūras, kā arī dot iespēju atpūsties un “uzlādēt baterijas”. Protams, ceļojumi mēdz būt dažādi. Ir tādi, kuros dodamies ar mērķi izklaidēties, taču ļoti bieži cilvēki apmeklē citas valstis biznesa darījumu, apmaiņas pieredzes un studiju ietvaros.
No vienas puses, ceļošana ir lieliska pieredze, kas būtu jāizbauda ikvienam, taču ir jāņem vērā tas, ka var nākties piedzīvot dažādus neplānotus pārsteigumus – gan patīkamus, gan arī diemžēl nepatīkamus. Ko darīt? Viens no variantiem, kas var palīdzēt sagatavoties šādām situācijām, ir ceļojumu apdrošināšana. To var dēvēt arī par sava veida “drošības spilvenu”, kas ļaus izvairīties no papildus izdevumiem.
Cilvēki bieži vien šaubās par to, vai tas tiešām ir vajadzīgs, taču padomā – neatkarīgi no tā, vai dodies uz Tallinu, Stokholmu vai Kipru, jebkurā no šiem ceļojumiem kaut kas var atgadīties ar tavām personīgajām mantām, var gadīties saslimt vai savainoties, kā arī var būt nepieciešama cita veida palīdzība. Un šeit saprātīgākais risinājums ir ceļojumu apdrošināšana.

Kas tiek ietverts ceļojumu apdrošināšanas polisē?

Ceļojumu apdrošināšanas polises mēdz būt dažādās komplektācijās – apdrošinātāji mēdz piedāvāt daudzveidīgas izvēles, taču lielākoties polisē ietverta
 • Medicīniskā palīdzība – dažādas veselības problēmas ir izplatīts risks, ar kuru varam sastapties ceļojuma laikā. Apdrošināšana parūpēsies par to, lai tiktu segti dažādi ar tām saistīti izdevumi, piemēram, rēķini par slimnīcu, medicīniskās palīdzības un konsultāciju sniegšana, transportēšana un repatriācija, kā arī dažādu ārkārtas veselības problēmu risināšana. Ņemot vērā to, ka dažādās valstīs izmaksas par šiem pakalpojumiem var ievērojami atšķirties, sasniedzot pat vairākus desmitus tūkstošu eiro, apdrošināšana ir ļoti vērtīgs ieguldījums.
 • Neparedzētas izmaiņas ceļojumā – ko tas nozīmē? Piemēram, ja nepieciešams pārtraukt ceļojumu ātrāk nekā plānots, ir gadījies nokavēt lidmašīnas reisu, jo noticis ceļu satiksmes negadījums, nepieciešams atcelt reisu slimības dēļ un dažādas citas situācijas. Apdrošināšana noderēs, lai izvairītos no pamatīgiem izdevumiem.
 • Bagāža un personīgās mantas – pazudusi, sabojāta, nozagta vai aizkavējusies bagāža? Tā bez šaubām ir nozīmīga problēma, it īpaši, ja somā vai koferī ir bijis kas vērtīgs vai pat veselībai nepieciešams. Apdrošināšana parūpēsies par kompensācijas izsniegšanu šajos gadījumos.
 • 24 h palīdzības līnija – piekritīsi, ka dažādi negadījumi un ķibeles mēdz notikt tieši nepiemērotākajā laikā – svētkos, brīvdienās, vēlu naktī utt. Tieši tādēļ apdrošināšana ietver arī 24 h palīdzību ceļojuma laikā, lai tu saņemtu operatīvu atbalstu dažādās situācijās.

Kam nepieciešams pievērst uzmanību izvēloties ceļojuma apdrošināšanu?

Tāpat kā slēdzot jebkuru līgumu vai noformējot vienošanos, ir nepieciešams izpētīt noteikumus. Izlasi visu kompānijas piedāvāto informāciju, īpašu uzmanību pievēršot vietām, kurās aprakstīti gadījumi, kad zaudējumu atmaksa jeb kompensācija var tikt atteikta, lai vēlāk negadītos pārpratumi un nepatīkama pieredze. Katram apdrošinātājam šie nosacījumi var būt individuāli, tādēļ izvērtē tos, kuri atbilst tavām vajadzībām.
Ja izvēlies polisi ar pašrisku (franšīzi), ņem vērā, ka šajā gadījumā apdrošināšanas kompānija Tev var izmaksāt tikai daļu no kompensācijas. Piemēram, ja būsi iegādājies polisi ar pašrisku par 20 eiro, taču izmaksas par medicīnas pakalpojumiem būs 120 eiro, apdrošinātājs tev kompensācijā izmaksās 100 eiro.
Ja domā par to, kura formāta apdrošināšanas polise ir labāka – drukātā vai elektroniskā, tad Tev der zināt, ka abām ir vienāds un nemainīgs juridiskais spēks, tādēļ tās var izmantot vienā vai otrā veidā, tai skaitā arī lejupielādējot telefonā.

Kāpēc pirkt ceļojuma apdrošināšanas polisi pie Manapolise.lv?

Ir patīkami saņemt pakalpojumu, kas pielāgots tieši tavām individuālajām vajadzībām. Piemēram, ja nolemsi iegādāties ceļojumu apdrošināšanu pie Manapolise.lv, mēs parūpēsimies, lai tev tiktu sniegta individuāla pieeja – rasti izdevīgākie risinājumi apdrošināšanas izvēlei, ņemot vērā gan galamērķi, gan arī apdrošināmos riskus, gan arī tavas iespējas un vajadzības.
Tev tikai atliek izvēlēties nepieciešamo segumu, summu, par kādu gribi apdrošināties, galamērķi un apdrošināšanas termiņu!
Manapolise.lv parūpēsies par to, lai tu justos droši, esot ceļojumā, un varētu to izbaudīt no sirds, nesatraucoties par iespējamiem riskiem un problēmām! Manapolise.lv – tavs labākais draugs apdrošināšanas izvēlē!

Ceļo bez raizēm un aprēķini izdevīgāko cenu pie ManaPolise.lv partneriem:

BALTA ceļojuma apdrošināšana

Jaunums! COVID-19 saslimšanas apdrošināšana!

 • Atpūtas braucieniem un komandējumiem;
 • Aktīvā atpūta (vasaras/ziemas sporta veidi);
 • Algotam fiziskam darbam ārzemēs;
 • Apdrošināšana senioriem (65 gadi un vecāki);
 • Nomas Auto apdrošināšana: Ceļojumu laikā nodarītie zaudējumi Nomas automašīnai, par Tu esi atbildīgs (-a) saskaņā ar noslēgto nomas līgumu.
 • COVID-19 paplašināts segums (medicīniskā palīdzība, transports un repatriācijas izdevumi, ceļojuma atcelšana vai pārtraukšana, darbinieka aizvietošanas izmaksas) 
BTA ceļojumu apdrošināšanas kalkulators

COVID-19 saslimšanas apdrošināšana. Pērc online ar 15% atlaidi!

 • 0% pašrisks;
 • Dabas stihijas iekļautas segumā;
 • Senioru apdrošināšana (75+);
 • Savs palīdzības dienests 24/7;
 • eMed attālinātās mediķu vizītes;
 • COVID-19 saslimšanas apdrošināšana (medicīniskā palīdzība, transports un repatriācijas izdevumi)
 • Var iegādāties polisi atrodoties ārpus LV (nogaidīšanas periods 24h)
ERGO kalkulators ceļojumu apdrošināšanai
 • 0% pašrisks;
 • Iespēja izveidot individuālu apdrošināšanas programmu un izvēlēties nepieciešamos apdrošināšanas riskus;
 • Atpūtas braucieniem un komandējumiem;
 • Sporta aktivitātēm;
 • Sacensībām un treniņiem;
 • Algotam fiziskam darbam ārzemēs;
 • Apdrošināšana senioriem (līdz 80 gadiem);
 • Bez papildus piemaksas ir apdrošinātas arī tādas paaugstināta riska aktivitātes kā pārgājieni kalnos līdz 2500 mvjl., braukšana ar motorolleri, snorkelēšana, slidošana u.c.
Gjensidige ceļojumu apdrošināšana
 • Atpūtas, mācību un komandējumu braucieniem;
 • Aktīvā atpūta (vasaras/ziemas, ekstrēmie un citi sporta veidi);
 • Algotam fiziskam darbam ārzemēs;
 • Apdrošināšana senioriem (65 – 74 gadi);
Compensa ceļojumu apdrošināšana online
 • Akcija! 25% atlaide līdz 30.06.2024!
 • Atpūtas braucieniem un komandējumiem; 
 • Aktīvā atpūta (vasaras/ziemas sporta veidi, slēpošana / snovbords); 
 • Algotam fiziskam darbam ārzemēs;
 • Apdrošināšana senioriem (76 gadi un vecāki);
 • Bērniem līdz 7 gadiem, kuri ceļo ar vecākiem, apdrošināšana ir ar 50% atlaidi;

 

Manapolise.lv piedāvā ceļojuma apdrošināšanas pamata priekšrocības:

 • medicīnas izdevumi,
 • transportēšanas izdevumi,
 • repatriācijas uz mītnes zemi izdevumi.

* Pamata programmu iespējams papildināt ar sev nepieciešamajiem apdrošināšanas riskiem, piemēram, bagāžas nozaudēšana vai zādzība, lidojuma aizkavēšanās vai ceļojumu pārtraukšana u.c.

Manapolise.lv ir atbalsts, lai ceļojums sniegtu Tev prieku un gandarījumu!

Jautājumu gadījumā sazinies ar mums zvanot: +371 22185555 vai rakstot: info@manapolise.lv

Klientu atsauksmes

Man ir ļoti laba pieredze OCTA polises iegādē ManaPolise.lv. Esmu ieteicis to arī saviem draugiem, kuri tagad arī pastāvīgi iegādājas OCTA šeit.
Ivars no Rīgas
Vislabāk man patīk, ka varu salīdzināt dažādu apdrošināšanas kompāniju cenas. Dažkārt cenu starpība ir patiesi liela. Uzskatu, ka ManaPolise.lv izmantot ir ļoti ērti un vienkārši.
Santa no Tukuma
Tā kā ikdienā ir tik daudz lietu, par ko jāatceras, man ļoti patīk, ka ManaPolise.lv sūta man atgādinājumu par to, ka tuvojas OCTA polises darbības termiņa beigas. Es tikai izvēlos izdevīgāko piedāvājumu un veicu apmaksu. Pērku polises savam auto šeit jau 2 gadus.
Larisa no Jūrmalas
Esmu lauksaimnieks un dzīvoju laukos. Lai atvieglotu apdrošināšanas iegādi, izmantoju ManaPolise.lv, jo OCTA apdrošināšanu varu iegādāties jebkurā brīdī, dažu minūšu laikā, man nekur nav jābrauc.
Guntis no Balvu rajona

Sadarbības partneri

Droši norēķini

Sadarbības partneri

Droši norēķini

Visa
Mastercard
Citadele
Nordea
Swedbank
SEB