OCTA, KASKO un Veselības apdrošināšana uzņēmumiem

Īpaši piedāvājumi korporatīvajiem klientiem

Attīstot un paplašinot savu darbību, kā arī lai sniegtu mūsu klientiem vēl labāku pakalpojumu kvalitāti un servisu, esam nolēmuši nodrošināt īpašu atbalstu ManaPolise.lv korporatīvajiem klientiem. Tagad apdrošināšana uzņēmumiem ir īpaši izdevīga!

Ja pārstāvi uzņēmumu ar piecām un vairāk automašīnām vai 10 un vairāk darbiniekiem un Tev ir interese ietaupīt līdz pat 50% no apdrošināšanas polises cenas, izmanto šo iespēju un piesakies Uzņēmuma apdrošināšanai pie mūsu pieredzējušiem brokeriem!

Vari pieteikties vienam vai vairākiem no šiem apdrošināšanas veidiem:

  1. Autoparka OCTA apdrošināšana
  2. Autoparka KASKO apdrošināšana
  3. Uzņēmuma īpašuma apdrošināšana
  4. Uzņēmuma civiltiesiskās atbildības apdrošināšana (gan vispārējā, gan profesionālā)
  5. Darbinieku veselības vai nelaimes gadījumu apdrošināšana (sniegsim jums izdevīgāku piedāvājumu no vairākiem apdrošinātājiem)
  6. Darbinieku dzīvības, uzkrājošā vai pensiju apdrošināšana
  7. Citu veidu apdrošināšana
Pieteikties lūdzam pa tālruni +371 67320600, rakstot uznemumiem@manapolise.lv vai sazinoties ar ManaPolise.lv komandu.

Taupi sava uzņēmuma naudu kopā ar ManaPolise.lv!
Pieteikties uzņēmuma apdrošināšanai

Klientu atsauksmes

Man ir ļoti laba pieredze OCTA polises iegādē ManaPolise.lv. Esmu ieteicis to arī saviem draugiem, kuri tagad arī pastāvīgi iegādājas OCTA šeit.
Ivars no Rīgas
Vislabāk man patīk, ka varu salīdzināt dažādu apdrošināšanas kompāniju cenas. Dažkārt cenu starpība ir patiesi liela. Uzskatu, ka ManaPolise.lv izmantot ir ļoti ērti un vienkārši.
Santa no Tukuma
Tā kā ikdienā ir tik daudz lietu, par ko jāatceras, man ļoti patīk, ka ManaPolise.lv sūta man atgādinājumu par to, ka tuvojas OCTA polises darbības termiņa beigas. Es tikai izvēlos izdevīgāko piedāvājumu un veicu apmaksu. Pērku polises savam auto šeit jau 2 gadus.
Larisa no Jūrmalas
Esmu lauksaimnieks un dzīvoju laukos. Lai atvieglotu apdrošināšanas iegādi, izmantoju ManaPolise.lv, jo OCTA apdrošināšanu varu iegādāties jebkurā brīdī, dažu minūšu laikā, man nekur nav jābrauc.
Guntis no Balvu rajona

Sadarbības partneri

Droši norēķini

Sadarbības partneri

Droši norēķini

Visa
Mastercard
Citadele
Nordea
Swedbank
SEB