Dodies uz mūsu biroju SIA "RD AB", Dzelzavas iela 117, Rīga, LV-1021. Mūsu apdrošināšanas speciālisti Tevi konsultēs un atbildēs uz visiem neskaidrajiem jautājumiem, kas saistīti ar OCTA polises iegādi un darbību.

1. Norādi datus par savu auto
Lai saņemtu OCTA polises cenu piedāvājumu, Tev ir jāsniedz mūsu apdrošināšanas speciālistam informāciju par savu automašīnu – automašīnas numuru un reģistrācijas apliecības numuru.

2. Izvēlies termiņu
Pēc tam norādi termiņu, uz kādu vēlies iegādāties OCTA polisi. Vari lūgt mūsu speciālistam piedāvāt Tev arī citus termiņus, lai izvērtētu cenu starpību un izvēlētos izdevīgāko piedāvājumu.

3. Saņem piedāvājumu
Mūsu speciālists Tev iedos visu apdrošinātāju piedāvājumus, kopā 7 apdrošināšanas sabiedrības.

4. Iegādājies OCTA polisi
Sniedz mūsu speciālistam informāciju par sevi, lai pabeigtu polises noformēšanu, un veic apmaksu. Mūsu birojā apmaksu iespējams veikt tikai skaidrā naudā. 

5. Saņem OCTA polisi un Brauc droši!
Saņem savu OCTA polisi un brauc droši. Uzzini vairāk par ManaPolise.lv OCTA polises iegādes un lietošanas noteikumiem.

Sazinies ar mūsu speciālistiem, ja Tev rodas papildu jautājumi. Turklāt, iegādājoties OCTA polisi ManaPolise.lv birojā, Tu noteikti vari izmantot situāciju un uzzināt par izdevīgākajām iespējām veikt arī sava auto KASKO apdrošināšanu. Ņem vērā, ka KASKO var aprēķināt un sagatavot automašīnai, kas nav vecāka par 13 gadiem.

Atceries!

  • Mēs Tevi laikus informēsim par OCTA polises termiņa beigām.
  • Tu vienmēr vari uzdot mūsu speciālistiem jebkādus jautājumus, kas saistīti ar OCTA polisi, kuru esi iegādājies pie mums.

Klientu atsauksmes

Man ir ļoti laba pieredze OCTA polises iegādē ManaPolise.lv. Esmu ieteicis to arī saviem draugiem, kuri tagad arī pastāvīgi iegādājas OCTA šeit.
Ivars no Rīgas
Vislabāk man patīk, ka varu salīdzināt dažādu apdrošināšanas kompāniju cenas. Dažkārt cenu starpība ir patiesi liela. Uzskatu, ka ManaPolise.lv izmantot ir ļoti ērti un vienkārši.
Santa no Tukuma
Tā kā ikdienā ir tik daudz lietu, par ko jāatceras, man ļoti patīk, ka ManaPolise.lv sūta man atgādinājumu par to, ka tuvojas OCTA polises darbības termiņa beigas. Es tikai izvēlos izdevīgāko piedāvājumu un veicu apmaksu. Pērku polises savam auto šeit jau 2 gadus.
Larisa no Jūrmalas
Esmu lauksaimnieks un dzīvoju laukos. Lai atvieglotu apdrošināšanas iegādi, izmantoju ManaPolise.lv, jo OCTA apdrošināšanu varu iegādāties jebkurā brīdī, dažu minūšu laikā, man nekur nav jābrauc.
Guntis no Balvu rajona

Sadarbības partneri

Droši norēķini

Sadarbības partneri

Droši norēķini

Visa
Mastercard
Citadele
Nordea
Swedbank
SEB