Ar lepnumu paziņojam, ka esam pievienojušies PINS lojalitātes programmai un tagad Tev ir iespēja ne tikai iegādāties OCTA, KASKO un citu veidu apdrošināšanas polises internetā portālā ManaPolise.lv, bet arī pelnīt PINS Punktus!

Esam lepni būt pirmie apdrošināšanas sfērā, kas iesaistījušies PINS programmā – tā palīdz pelnīt PINS Tavam sapņu ceļojumam un citām patīkamām lietām! 

Kā nopelnīt PINS pie mums?

Veicot pasūtījumu mūsu online sistēmā www.manapolise.lv, ievadi savas PINS kartes numuru. Pēc apdrošināšanas polises iegādes 2 dienu laikā nopelnītie PINS tiks ieskaitīti Tavā kartē.

Punktu pelnīšanas tabula 

Par katru OCTA apdrošināšanai iztērēto EUR

1 PINS

Par katru auto apdrošināšanas Zaļajai kartei iztērēto EUR

1 PINS

Par katru veselības apdrošināšanai iztērēto EUR

PINS

Par katru KASKO apdrošināšanai iztērēto EUR

PINS

Par katru īpašuma apdrošināšanai iztērēto EUR

PINS

Par katru nelaimes gadījumu apdrošināšanai iztērēto EUR

PINS

Par katru ceļojumu apdrošināšanai iztērēto EUR

PINS

Par katru citiem apdrošināšanas veidiem iztērēto EUR

PINS

Plašāku informāciju par PINS lojalitātes programmu ir iespējams atrast mājaslapā www.pinsforme.com  vai sazinoties ar ManaPolise.lv komandu.


Patīkamus Tev pirkumus!

Klientu atsauksmes

Man ir ļoti laba pieredze OCTA polises iegādē ManaPolise.lv. Esmu ieteicis to arī saviem draugiem, kuri tagad arī pastāvīgi iegādājas OCTA šeit.
Ivars no Rīgas
Vislabāk man patīk, ka varu salīdzināt dažādu apdrošināšanas kompāniju cenas. Dažkārt cenu starpība ir patiesi liela. Uzskatu, ka ManaPolise.lv izmantot ir ļoti ērti un vienkārši.
Santa no Tukuma
Tā kā ikdienā ir tik daudz lietu, par ko jāatceras, man ļoti patīk, ka ManaPolise.lv sūta man atgādinājumu par to, ka tuvojas OCTA polises darbības termiņa beigas. Es tikai izvēlos izdevīgāko piedāvājumu un veicu apmaksu. Pērku polises savam auto šeit jau 2 gadus.
Larisa no Jūrmalas
Esmu lauksaimnieks un dzīvoju laukos. Lai atvieglotu apdrošināšanas iegādi, izmantoju ManaPolise.lv, jo OCTA apdrošināšanu varu iegādāties jebkurā brīdī, dažu minūšu laikā, man nekur nav jābrauc.
Guntis no Balvu rajona

Sadarbības partneri

Droši norēķini

Sadarbības partneri

Droši norēķini