Apdrošināšanas jaunumi

Visu risku KASKO

AAS „Balta” laida klajā pavisam jaunu produktu apdrošināšanas tirgū – Visu risku KASKO apdrošināšanu, kas nodrošina visplašāko apdrošināšanas segumu ar lielākām risku variācijām.
Turklāt tagad, iegādājoties „Baltas” visu risku KASKO polisi pie mums, līdz 2012. gada 20. jūlijam, Tev ir iespēja arī laimēt dāvanu karti Ls 50 vērtībā degvielas iegādei no NESTE OIL.

Lasīt vairāk

Starptautiskā veselības apdrošināšana

AS UNIBROKKER sadarbībā ar starptautisko apdrošināšanas kompāniju AXA PPP HEALTHCARE piedāvā veikt privātpersonu starptautisko veselības apdrošināšanu ar iespēju saņemt augstākas kvalitātes medicīnas aprūpi labākajās medicīnas iestādes visā pasaulē, ieskaitot arī ASV un Kanādu.

Lasīt vairāk

Klientu atsauksmes

Man ir ļoti laba pieredze OCTA polises iegādē ManaPolise.lv. Esmu ieteicis to arī saviem draugiem, kuri tagad arī pastāvīgi iegādājas OCTA šeit.
Ivars no Rīgas
Vislabāk man patīk, ka varu salīdzināt dažādu apdrošināšanas kompāniju cenas. Dažkārt cenu starpība ir patiesi liela. Uzskatu, ka ManaPolise.lv izmantot ir ļoti ērti un vienkārši.
Santa no Tukuma
Tā kā ikdienā ir tik daudz lietu, par ko jāatceras, man ļoti patīk, ka ManaPolise.lv sūta man atgādinājumu par to, ka tuvojas OCTA polises darbības termiņa beigas. Es tikai izvēlos izdevīgāko piedāvājumu un veicu apmaksu. Pērku polises savam auto šeit jau 2 gadus.
Larisa no Jūrmalas
Esmu lauksaimnieks un dzīvoju laukos. Lai atvieglotu apdrošināšanas iegādi, izmantoju ManaPolise.lv, jo OCTA apdrošināšanu varu iegādāties jebkurā brīdī, dažu minūšu laikā, man nekur nav jābrauc.
Guntis no Balvu rajona

Sadarbības partneri

Droši norēķini

Sadarbības partneri

Droši norēķini

Visa
Mastercard
Citadele
Nordea
Swedbank
SEB