Kā iegādāties OCTA polisi ManaPolise.lv birojā?

Dodies uz mūsu biroju AS "UNIBROKKER", Cēsu iela 31 (2. korpuss, 3. ieeja, 3. stāvs), Rīga, LV-1012. Mūsu apdrošināšanas speciālisti Tevi konsultēs un atbildēs uz visiem neskaidrajiem jautājumiem, kas saistīti ar OCTA polises iegādi un darbību.

1. Norādi datus par savu auto
Lai saņemtu OCTA polises cenu piedāvājumu, Tev ir jāsniedz mūsu apdrošināšanas speciālistam informāciju par savu automašīnu – automašīnas numuru un reģistrācijas apliecības numuru.

2. Izvēlies termiņu
Pēc tam norādi termiņu, uz kādu vēlies iegādāties OCTA polisi. Vari lūgt mūsu speciālistam piedāvāt Tev arī citus termiņus, lai izvērtētu cenu starpību un izvēlētos izdevīgāko piedāvājumu.

3. Saņem piedāvājumu
Mūsu speciālists Tev iedos visu apdrošinātāju piedāvājumus, kopā 9 apdrošināšanas sabiedrības.

4. Iegādājies OCTA polisi
Sniedz mūsu speciālistam informāciju par sevi, lai pabeigtu polises noformēšanu, un veic apmaksu. Mūsu birojā apmaksu iespējams veikt tikai skaidrā naudā. 

5. Saņem OCTA polisi un Brauc droši!
Saņem savu Garantēto OCTA polisi un brauc droši, jo tikai ManaPolise.lv Garantētā OCTA polise stājas spēkā 15 minūšu laikā pēc tās iegādes.
Uzzini vairāk par ManaPolise.lv Garantētās OCTA polises iegādes un lietošanas noteikumiem.

Sazinies ar mūsu speciālistiem, ja Tev rodas papildu jautājumi. Turklāt, iegādājoties OCTA polisi ManaPolise.lv birojā, Tu noteikti vari izmantot situāciju un uzzināt par izdevīgākajām iespējām veikt arī sava auto KASKO apdrošināšanu. Ņem vērā, ka KASKO var aprēķināt un sagatavot automašīnai, kas nav vecāka par 13 gadiem.

Atceries!

  • Mēs Tevi laikus informēsim par OCTA polises termiņa beigām.
  • Tu vienmēr vari uzdot mūsu speciālistiem jebkādus jautājumus, kas saistīti ar OCTA polisi, kuru esi iegādājies pie mums.