www.manapolise.lv ir apdrošināšanas brokeru sabiedrības AS “UNIBROKKER”, vienotais reģistrācijas numurs: 40103360091 (turpmāk tekstā – UNIBROKKER), interneta vietne, kurā iespējams iegūt informāciju par apdrošināšanas pakalpojumiem un UNIBROKKER, tiešsaistē pieteikties apdrošināšanas pakalpojumiem un saņemt to piedāvājumus, kā arī iegādāties apdrošināšanas polises un veikt to apmaksu. Lai nodrošinātu šos pakalpojumus, mums var būt nepieciešami Jūsu dati.

Klientu datu drošība ir mūsu prioritāte, tāpēc pret Jūsu datiem izturēsimies ar īpašu rūpību. Datu apmaiņa starp mūsu serveriem un Jūsu pārlūkprogrammu tiek nodrošināta ar drošu datu šifrēšanas SSL protokolu (Secure Sockets Layer).

Mēs Jūsu datus izmantosim, lai: 1) sagatavotu apdrošināšanas piedāvājumus; 2) noslēgtu apdrošināšanas līgumus; 3) veiktu noslēgto līgumu un maksājumu administrēšanu; 4) piedāvātu līgumu pagarināšanu / atjaunošanu; 5) informētu par mūsu atlaidēm, aktualitātēm un jaunumiem.

Šo mērķu sasniegšanai Jūsu ievadītie dati var tikt nodoti arī trešajām personām – apdrošināšanas sabiedrībām, tiešsaistes maksājumu nodrošinātājiem, atgādinājumu un speciālo piedāvājumu nosūtīšanai u.c. tieši iesaistītiem uzņēmumiem. Mēs apņemamies nenodot Jūsu datus citām trešajām pusēm, ja tas nebūs noteikti nepieciešams apdrošināšanas piedāvājumu gatavošanai, līgumu noslēgšanai, noslēgto līgumu un maksājumu administrēšanai vai līgumu pagarināšanai / atjaunošanai.

Jūsu dati var tikt izmantoti, lai mēs informētu Jūs par UNIBROKKER jaunumiem, piedāvājumiem, mārketinga akcijām, un citu informāciju, kas, mūsuprāt, Jums varētu būt interesanta. Jums ir tiesības atteikties no jebkādas ar konkrētu apdrošināšanas pieprasījumu nesaistītas informācijas saņemšanas, sūtot atteikuma e-pastu uz info@manapolise.lv.

https://www.manapolise.lv tiek izmantoti tīmekļa vietnes izsekošanas kodi un sīkfaili, kas palīdz pārraudzīt vietnes lietotāju uzvedību vietnē un analizēt šo informāciju apkopotā veidā biznesa attīstības nolūkos. Tīmekļa vietnes izsekošanas kodi palīdz mums labāk saprast Jūsu vēlmes un vajadzības, kas, savukārt, ļauj padarīt mūsu vietni Jums draudzīgu un maksimāli ērti lietojamu. Izmantojot šo vietni Jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Ja vēlaties sīkfailus noraidīt, to ir iespējams izdarīt, attiecīgi mainot Jūsu pārlūkprogrammas uzstādījumus.

Datu apstrādi vietnē www.manapolise.lv nodrošina AS “UNIBROKKER”, vienotais reģistrācijas numurs: 40103360091, juridiskā adrese: Cēsu iela 31/3, Rīga, LV-1012. AS “UNIBROKKER” ir reģistrēta FKTK licencēto apdrošināšana brokeru sarakstā.

 • Kas ir ceļojumu apdrošināšana un kāpēc apdrošināties? Cilvēka dabā ir paradums plānot nākotni. Domāt par to, kas varētu vai nevarētu atgadīties, kādi varētu būtu iespējamie riski un problēmas. Un tas ir saprotams, jo, kā zināms, dzīve ir neparedzama – mums nav ne jausmas, kas var notikt pēc minūtes, stundas, dienas vai gada, pat tad, ja esam rūpīgi sastādījuši rīcības plānu. Vēl jo vairāk šādu, neplānotu situāciju var rasties tad, ja atrodamies ārpus savas komforta zonas – mājokļa vai darba vietas, kur viss šķiet pierasts un saprotams.
  Piemēram, ja runājam par ceļošanu – tā ir nodarbe, kuru vēlas izbaudīt teju ikviens. Iedomājies, cik jauki būtu aizmirst par ikdienas rūpēm, steigu un problēmām, guļot saulainā pludmalē, pastaigājoties pa senlaicīgām ieliņām kādā pilsētā vai dodoties pārgājienā pa kalniem, kas pie mums nav sastopami. Visas šīs aktivitātes izauc mūsos patīkamas emocijas, jo, loģiski domājot, tām arī vajadzētu radīt pozitīvu efektu, proti, ļaut iepazīt jaunas vietas, cilvēkus, kultūras, kā arī dot iespēju atpūsties un “uzlādēt baterijas”. Protams, ceļojumi mēdz būt dažādi. Ir tādi, kuros dodamies ar mērķi izklaidēties, taču ļoti bieži cilvēki apmeklē citas valstis biznesa darījumu, apmaiņas pieredzes un studiju ietvaros.
  No vienas puses, ceļošana ir lieliska pieredze, kas būtu jāizbauda ikvienam, taču ir jāņem vērā tas, ka var nākties piedzīvot dažādus neplānotus pārsteigumus – gan patīkamus, gan arī diemžēl nepatīkamus. Ko darīt? Viens no variantiem, kas var palīdzēt sagatavoties šādām situācijām, ir ceļojumu apdrošināšana. To var dēvēt arī par sava veida “drošības spilvenu”, kas ļaus izvairīties no papildus izdevumiem.
  Cilvēki bieži vien šaubās par to, vai tas tiešām ir vajadzīgs, taču padomā – neatkarīgi no tā, vai dodies uz Tallinu, Stokholmu vai Kipru, jebkurā no šiem ceļojumiem kaut kas var atgadīties ar tavām personīgajām mantām, var gadīties saslimt vai savainoties, kā arī var būt nepieciešama cita veida palīdzība. Un šeit saprātīgākais risinājums ir ceļojumu apdrošināšana.
 • Kas tiek ietverts ceļojumu apdrošināšanas polisē? Ceļojumu apdrošināšanas polises mēdz būt dažādās komplektācijās – apdrošinātāji mēdz piedāvāt daudzveidīgas izvēles, taču lielākoties polisē ietverta:
  • Medicīniskā palīdzība – dažādas veselības problēmas ir izplatīts risks, ar kuru varam sastapties ceļojuma laikā. Apdrošināšana parūpēsies par to, lai tiktu segti dažādi ar tām saistīti izdevumi, piemēram, rēķini par slimnīcu, medicīniskās palīdzības un konsultāciju sniegšana, transportēšana un repatriācija, kā arī dažādu ārkārtas veselības problēmu risināšana. Ņemot vērā to, ka dažādās valstīs izmaksas par šiem pakalpojumiem var ievērojami atšķirties, sasniedzot pat vairākus desmitus tūkstošu eiro, apdrošināšana ir ļoti vērtīgs ieguldījums.
  • Neparedzētas izmaiņas ceļojumā – ko tas nozīmē? Piemēram, ja nepieciešams pārtraukt ceļojumu ātrāk nekā plānots, ir gadījies nokavēt lidmašīnas reisu, jo noticis ceļu satiksmes negadījums, nepieciešams atcelt reisu slimības dēļ un dažādas citas situācijas. Apdrošināšana noderēs, lai izvairītos no pamatīgiem izdevumiem.
  • Bagāža un personīgās mantas – pazudusi, sabojāta, nozagta vai aizkavējusies bagāža? Tā bez šaubām ir nozīmīga problēma, it īpaši, ja somā vai koferī ir bijis kas vērtīgs vai pat veselībai nepieciešams. Apdrošināšana parūpēsies par kompensācijas izsniegšanu šajos gadījumos.
  • 24 h palīdzības līnija – piekritīsi, ka dažādi negadījumi un ķibeles mēdz notikt tieši nepiemērotākajā laikā – svētkos, brīvdienās, vēlu naktī utt. Tieši tādēļ apdrošināšana ietver arī 24 h palīdzību ceļojuma laikā, lai tu saņemtu operatīvu atbalstu dažādās situācijās.
 • Kam nepieciešams pievērst uzmanību izvēloties ceļojuma apdrošināšanu? Tāpat kā slēdzot jebkuru līgumu vai noformējot vienošanos, ir nepieciešams izpētīt noteikumus. Izlasi visu kompānijas piedāvāto informāciju, īpašu uzmanību pievēršot vietām, kurās aprakstīti gadījumi, kad zaudējumu atmaksa jeb kompensācija var tikt atteikta, lai vēlāk negadītos pārpratumi un nepatīkama pieredze. Katram apdrošinātājam šie nosacījumi var būt individuāli, tādēļ izvērtē tos, kuri atbilst tavām vajadzībām.
  Ja izvēlies polisi ar franšīzi, ņem vērā, ka šajā gadījumā apdrošināšanas kompānija tev var izmaksāt tikai daļu no kompensācijas. Piemēram, ja būsi iegādājies polisi ar franšīzi par 20 eiro, taču izmaksas par medicīnas pakalpojumiem būs 120 eiro, apdrošinātājs tev kompensācijā izmaksās 100 eiro.
  Ja domā par to, kura formāta apdrošināšanas polise ir labāka – drukātā vai elektroniskā, tad tev der zināt, ka abām ir vienāds un nemainīgs juridiskais spēks, tādēļ tās var izmantot vienā vai otrā veidā, tai skaitā arī lejupielādējot telefonā.
 • Kāpēc pirkt ceļojuma apdrošināšanas polisi pie Manapolise.lv? Ir patīkami saņemt pakalpojumu, kas pielāgots tieši tavām individuālajām vajadzībām. Piemēram, ja nolemsi iegādāties ceļojumu apdrošināšanu pie Manapolise.lv, mēs parūpēsimies, lai tev tiktu sniegta individuāla pieeja – rasti izdevīgākie risinājumi apdrošināšanas izvēlei, ņemot vērā gan galamērķi, gan arī apdrošināmos riskus, gan arī tavas iespējas un vajadzības.
  Tev tikai atliek izvēlēties nepieciešamo segumu, summu, par kādu gribi apdrošināties, galamērķi un apdrošināšanas termiņu!
  Manapolise.lv parūpēsies par to, lai tu justos droši, esot ceļojumā, un varētu to izbaudīt no sirds, nesatraucoties par iespējamiem riskiem un problēmām! Manapolise.lv – tavs labākais draugs apdrošināšanas izvēlē!

Personas datu apstrādes principi


Lūdzam ievērot, ka šie Personas datu apstrādes principi attiecas tikai uz www.manapolise.lv vietni un tās sastāvdaļām. www.manapolise.lv var parādīties saites arī uz citām interneta vietnēm. Apmeklējot šīs vietnes, pirms personas datu ievades, iesakām iepazīties ar šo vietņu Personas datu apstrādes noteikumiem. UNIBROKKER nenes atbildību par citās vietnēs ievadītas personas datu drošību.

Jautājumu gadījumā sazinies ar mums zvanot: +371 22185555 vai rakstot: info@manapolise.lv


 

Klientu atsauksmes

Man ir ļoti laba pieredze OCTA polises iegādē ManaPolise.lv. Esmu ieteicis to arī saviem draugiem, kuri tagad arī pastāvīgi iegādājas OCTA šeit.
Ivars no Rīgas
Vislabāk man patīk, ka varu salīdzināt dažādu apdrošināšanas kompāniju cenas. Dažkārt cenu starpība ir patiesi liela. Uzskatu, ka ManaPolise.lv izmantot ir ļoti ērti un vienkārši.
Santa no Tukuma
Tā kā ikdienā ir tik daudz lietu, par ko jāatceras, man ļoti patīk, ka ManaPolise.lv sūta man atgādinājumu par to, ka tuvojas OCTA polises darbības termiņa beigas. Es tikai izvēlos izdevīgāko piedāvājumu un veicu apmaksu. Pērku polises savam auto šeit jau 2 gadus.
Larisa no Jūrmalas
Esmu lauksaimnieks un dzīvoju laukos. Lai atvieglotu apdrošināšanas iegādi, izmantoju ManaPolise.lv, jo OCTA apdrošināšanu varu iegādāties jebkurā brīdī, dažu minūšu laikā, man nekur nav jābrauc.
Guntis no Balvu rajona

Sadarbības partneri

Droši norēķini

Sadarbības partneri

Droši norēķini