Personas datu apstrādes principi

www.manapolise.lv ir apdrošināšanas brokeru sabiedrības AS “UNIBROKKER”, vienotais reģistrācijas numurs: 40103360091 (turpmāk tekstā – UNIBROKKER), interneta vietne, kurā iespējams iegūt informāciju par apdrošināšanas pakalpojumiem un UNIBROKKER, tiešsaistē pieteikties apdrošināšanas pakalpojumiem un saņemt to piedāvājumus, kā arī iegādāties apdrošināšanas polises un veikt to apmaksu. Lai nodrošinātu šos pakalpojumus, mums var būt nepieciešami Jūsu dati.

Klientu datu drošība ir mūsu prioritāte, tāpēc pret Jūsu datiem izturēsimies ar īpašu rūpību. Datu apmaiņa starp mūsu serveriem un Jūsu pārlūkprogrammu tiek nodrošināta ar drošu datu šifrēšanas SSL protokolu (Secure Sockets Layer).

Mēs Jūsu datus izmantosim, lai: 1) sagatavotu apdrošināšanas piedāvājumus; 2) noslēgtu apdrošināšanas līgumus; 3) veiktu noslēgto līgumu un maksājumu administrēšanu; 4) piedāvātu līgumu pagarināšanu / atjaunošanu; 5) informētu par mūsu atlaidēm, aktualitātēm un jaunumiem.

Šo mērķu sasniegšanai Jūsu ievadītie dati var tikt nodoti arī trešajām personām – apdrošināšanas sabiedrībām, tiešsaistes maksājumu nodrošinātājiem, atgādinājumu un speciālo piedāvājumu nosūtīšanai u.c. tieši iesaistītiem uzņēmumiem. Mēs apņemamies nenodot Jūsu datus citām trešajām pusēm, ja tas nebūs noteikti nepieciešams apdrošināšanas piedāvājumu gatavošanai, līgumu noslēgšanai, noslēgto līgumu un maksājumu administrēšanai vai līgumu pagarināšanai / atjaunošanai.

Jūsu dati var tikt izmantoti, lai mēs informētu Jūs par UNIBROKKER jaunumiem, piedāvājumiem, mārketinga akcijām, un citu informāciju, kas, mūsuprāt, Jums varētu būt interesanta. Jums ir tiesības atteikties no jebkādas ar konkrētu apdrošināšanas pieprasījumu nesaistītas informācijas saņemšanas, sūtot atteikuma e-pastu uz info@manapolise.lv.

https://www.manapolise.lv tiek izmantoti tīmekļa vietnes izsekošanas kodi un sīkfaili, kas palīdz pārraudzīt vietnes lietotāju uzvedību vietnē un analizēt šo informāciju apkopotā veidā biznesa attīstības nolūkos. Tīmekļa vietnes izsekošanas kodi palīdz mums labāk saprast Jūsu vēlmes un vajadzības, kas, savukārt, ļauj padarīt mūsu vietni Jums draudzīgu un maksimāli ērti lietojamu. Izmantojot šo vietni Jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Ja vēlaties sīkfailus noraidīt, to ir iespējams izdarīt, attiecīgi mainot Jūsu pārlūkprogrammas uzstādījumus.

Datu apstrādi vietnē www.manapolise.lv nodrošina AS “UNIBROKKER”, vienotais reģistrācijas numurs: 40103360091, juridiskā adrese: Cēsu iela 31/3, Rīga, LV-1012. AS “UNIBROKKER” ir reģistrēta FKTK licencēto apdrošināšana brokeru sarakstā.


Lūdzam ievērot, ka šie Personas datu apstrādes principi attiecas tikai uz www.manapolise.lv vietni un tās sastāvdaļām. www.manapolise.lv var parādīties saites arī uz citām interneta vietnēm. Apmeklējot šīs vietnes, pirms personas datu ievades, iesakām iepazīties ar šo vietņu Personas datu apstrādes noteikumiem. UNIBROKKER nenes atbildību par citās vietnēs ievadītas personas datu drošību.

Jautājumu gadījumā sazinies ar mums zvanot: +371 22185555 vai rakstot: info@manapolise.lv


 

Klientu atsauksmes

Man ir ļoti laba pieredze OCTA polises iegādē ManaPolise.lv. Esmu ieteicis to arī saviem draugiem, kuri tagad arī pastāvīgi iegādājas OCTA šeit.
Ivars no Rīgas
Vislabāk man patīk, ka varu salīdzināt dažādu apdrošināšanas kompāniju cenas. Dažkārt cenu starpība ir patiesi liela. Uzskatu, ka ManaPolise.lv izmantot ir ļoti ērti un vienkārši.
Santa no Tukuma
Tā kā ikdienā ir tik daudz lietu, par ko jāatceras, man ļoti patīk, ka ManaPolise.lv sūta man atgādinājumu par to, ka tuvojas OCTA polises darbības termiņa beigas. Es tikai izvēlos izdevīgāko piedāvājumu un veicu apmaksu. Pērku polises savam auto šeit jau 2 gadus.
Larisa no Jūrmalas
Esmu lauksaimnieks un dzīvoju laukos. Lai atvieglotu apdrošināšanas iegādi, izmantoju ManaPolise.lv, jo OCTA apdrošināšanu varu iegādāties jebkurā brīdī, dažu minūšu laikā, man nekur nav jābrauc.
Guntis no Balvu rajona

Sadarbības partneri

Droši norēķini

Sadarbības partneri

Droši norēķini