Par mums

Lai palīdzētu Tev iegādāties izdevīgāko OCTA polisi, mēs izveidojām ManaPolise.lv, kurā Tu vari salīdzināt 9 apdrošināšanas sabiedrību OCTA polišu cenas un izvēlēties to piedāvājumu, kurš Tev šķiet pievilcīgākais.

„Mūsu mērķis ir ne tikai attīstīt ērtāko, izdevīgāko un pieejamāko OCTA polišu iegādes sistēmu, bet arī citu veidu apdrošināšanas polišu iegādi. Ieviešot Garantēto OCTA polisi, mēs paceļam augstāk online OCTA polišu pārdošanas servisa latiņu.
Mūsu komandā strādā profesionāli apdrošināšanas speciālisti, kas ir mūsu uzņēmuma lielākā vērtība. Pateicoties vienotam komandas darbam, mēs varam augt, attīstīt jaunus pakalpojumus un piedāvāt jums vēl labāku servisu.”

Maksims Mjatiškins, ManaPolise.lv vadītājs un
AS "UNIBROKKER" valdes loceklis

ManaPolise.lv komanda
Portāla ManaPolise.lv klientu pasūtījumu apstrādi un apkalpošanu veic AS "UNIBROKKER" speciālisti. AS "UNIBROKKER" ir viena no Latvijā visstraujāk augošajām apdrošināšanas brokeru kompānijām. Mūsu speciālistiem ir vairāku gadu pieredze apdrošināšanas nozarē, turklāt viņi regulāri apmeklē mūsu sadarbības partneru – apdrošināšanas sabiedrību – rīkotos seminārus.

Mūsu virzītājspēks – jūsu atzinība
Lai uzzinātu klientu viedokli par mūsu servisu un apzinātu attīstības iespējas, mēs regulāri veicam klientu aptaujas. Mēs vienmēr saskatām jaunas profesionālās un servisa izaugsmes iespējas, un mūsu lielākais gandarījums ir jūsu atzinīgais novērtējums. ManaPolise.lv attīstība nekad neapstājas – tiklīdz īstenots viens projekts, mēs uzsākam nākamo.

Uzziniet, Kāpēc iegādāties OCTA polisi ManaPolise.lv