Laika periodā no 18.08.2010 līdz 30.08.2010 norisinājās ManaPolise.lv klientu aptauja ar mērķi apzināt klientu viedokli par portāla ManaPolise.lv sniegto pakalpojumu kvalitāti. Aptaujā piedalījušies un savu viedokli ir izteikuši 2 818 klienti.

Mēs pateicamies visiem klientiem par atsaucību, vēltīto laiku piedaloties aptaujā un par izteikto viedokli!
Pamatojoties uz Jūsu sniegtajiem komentāriem un piezīmēm, iespēju robežās centīsimies uzlabot piedāvāto pakalpojumu klāstu un kvalitāti!

Kā arī tika solīts, paziņojam aptaujas uzvarētāju un balvas (100 LVL) saņēmēju: Kristaps Kaņka, pio****@inbox.lv.
Sekojiet līdzi informācijai portālā Manapolise.lv, jo tuvākajā laikā norisināsies jauna akcija ar interesantām balvām!  Manapolise.lv klienti ir laimīgi klienti.

Klientu atsauksmes

Man ir ļoti laba pieredze OCTA polises iegādē ManaPolise.lv. Esmu ieteicis to arī saviem draugiem, kuri tagad arī pastāvīgi iegādājas OCTA šeit.
Ivars no Rīgas
Vislabāk man patīk, ka varu salīdzināt dažādu apdrošināšanas kompāniju cenas. Dažkārt cenu starpība ir patiesi liela. Uzskatu, ka ManaPolise.lv izmantot ir ļoti ērti un vienkārši.
Santa no Tukuma
Tā kā ikdienā ir tik daudz lietu, par ko jāatceras, man ļoti patīk, ka ManaPolise.lv sūta man atgādinājumu par to, ka tuvojas OCTA polises darbības termiņa beigas. Es tikai izvēlos izdevīgāko piedāvājumu un veicu apmaksu. Pērku polises savam auto šeit jau 2 gadus.
Larisa no Jūrmalas
Esmu lauksaimnieks un dzīvoju laukos. Lai atvieglotu apdrošināšanas iegādi, izmantoju ManaPolise.lv, jo OCTA apdrošināšanu varu iegādāties jebkurā brīdī, dažu minūšu laikā, man nekur nav jābrauc.
Guntis no Balvu rajona

Sadarbības partneri

Droši norēķini

Sadarbības partneri

Droši norēķini

Visa
Mastercard
Citadele
Nordea
Swedbank
SEB