Kāpēc mēs

Kāpēc iegādāties OCTA polisi ManaPolise.lv?

Uzticams klientu serviss visā Latvijā

Mēs piedāvājam pilnīgi vienādu – augsta līmeņa – servisu visiem ManaPolise.lv klientiem visā Latvijā. Mēs Tev laikus atgādināsim, kad Tavas automašīnas OCTA polises darbības termiņš tuvosies beigām, nosūtot uz Tavu e-pastu jau sagatavotu piedāvājumu – Tev tikai atliks izvēlēties.

Kompetenti apdrošināšanas speciālisti

Mūsu apdrošināšanas speciālisti regulāri apmeklē apdrošinātāju rīkotos seminārus un mācības, lai varētu Tev palīdzēt izprast katras apdrošināšanas polises noteikumu nianses un izvēlēties tieši Tev piemērotāko risinājumu. Jebkādu neskaidrību gadījumā Tu vari sazināties ar mūsu speciālistiem, lai saņemtu konsultācijas.

Individuāla attieksme

Katrs klients mums ir īpašs, un tieši tāda ir mūsu attieksme gan pret individuālajiem, gan korporatīvajiem klientiem. Mēs zinām, ka mūsu klienti to novērtē, un tas ir viens no kritērijiem, kāpēc viņi sadarbojas ar mums un iesaka mūs arī saviem radiem un draugiem.

Izdevīgi piedāvājumi un akcijas

Lai Tev un arī mums dzīve būtu interesantāka, mēs regulāri organizējam dažādas klientu akcijas. Saviem pastāvīgajiem klientiem mēs sniedzam atlaides un īpašos piedāvājumus.

Vienīgā garantētā OCTA polise Latvijā

ManaPolise.lv piedāvā vienīgo Garantēto OCTA polisi Latvijā, kas stājas spēkā 15 minūšu laikā pēc tās iegādes. Mēs samaksāsim policijai sodu Tavā vietā, ja būsi iegādājies Garantēto OCTA polisi ManaPolise.lv un tā nebūs aktīva soda piemērošanas brīdī. Uzzini vairāk par ManaPolise.lv Garantētās OCTA polises noteikumiem.

ManaPolise.lv klienti visā Latvijā

Mūsu klientu vidū ir gan sievietes, gan vīrieši no visām Latvijas lielākām pilsētām. Skaities šeit kas ir ManaPolise.lv klienti.