Manapolise.lv rūpējās par īpašuma apdrošināšanu!

Ikvienam ir svarīga drošības sajūta no neparedzētiem izdevumiem un neprognozējamiem notikumiem, tomēr ir reizes, kad varam būt nepasargāti dažādās situācijās no mums neatkarīgu apstākļu dēļ. Nekustamā īpašuma apdrošināšana ar izvēlēto risku segumu var nodrošināt aizsardzību, kas atlīdzinās radušos zaudējumus, piemēram, dabas stihiju, inženierkomunikāciju, noziedzīgu darbību gadījumos. Apdrošinot savu īpašumu, var arī pievienot mantas jeb iedzīves un civiltiesiskā atbildības apdrošināšanu. Gan mājas apdrošināšana, gan dzīvokļa apdrošināšana ir vieni no populārākajiem veidiem, ko cilvēki izvēlas pēdējos gados apdrošināt. Nekustamā īpašuma apdrošināšanas prēmija tiek noteikta atkarībā no apdrošināmā īpašuma raksturojuma (īpašuma stāvoklis, ēku konstrukcijās izmantotie materiāli, apdare, veiktie drošības pasākumi, inženierkomunikāciju stāvoklis, arī esošā iedzīve īpašumā utt), atrašanās vietas un citiem faktoriem, kuri ir svarīgi riska noteikšanai. Bieži vien arī īpašumam pievienotā vērtība ir iespēja apdrošināt savu civiltiesisko atbildību, kas nozīmē apdrošināt savus nodarītos zaudējumus, piemēram, kaimiņam. Jāatceras arī, ka īpašums jānovērtē atbilstoši tirgus vai atjaunošanas vērtībai, kā arī pamatriskiem iespējams pievienot klāt papildus risku apdrošināšanu. Šādos gadījumos Manapolise.lv speciālisti ieteiks piemērotāko risinājumu un palīdzēs noformēt Tavu nekustamā īpašuma apdrošināšanas polisi. Mūsu izdotas polises akceptē visas bankas Latvijā!

 

Privātpersonu īpašuma apdrošināšanai piedāvājam -

  • nekustamā īpašuma (dzīvokļa vai privātmājas) apdrošināšana;

  • kustamā īpašuma jeb mantas apdrošināšana;

  • civiltiesiskās atbildības apdrošināšana;

  • būvniecības apdrošināšana. 

Pamatrisku apdrošināšanas segums Tavam īpašumam -

  • uguns (ugunsgrēks, sodrēji, eksplozija, dažādu šķidruma noplūde, lidmašīnas avārija);

  • dabas stihijas un parādības (zibens spēriens, vētra, krusa, sniega un ledus smagums, aizsprosta defekts, zemes nogruvums utt);

  • noziedzīga darbība (zādzība, laupīšana, vandālisms);

  • inženierkomunikāciju sistēmu avārijas (noplūde no apkures sistēmas un cauruļvadiem, ventilācijas, vai gaisa kondicionēšanas iekārtām un citām inženierkomunikāciju sistēmām, kanalizācijas cauruļvada avārija, ēkas apkures tvaika cauruļvada avārija, lietus notekūdeņu cauruļvada avārija), inženierkomunikāciju sistēmu avārijas trešo personu neuzmanības dēļ.  

Ja Tevi interesē īpašuma apdrošināšana, sazinies ar ManaPolise komandu zvanot pa telefoniem - +371 22185555, +371 67555500 vai raksti uz info@manapolise.lv.

 

Klientu atsauksmes

Man ir ļoti laba pieredze OCTA polises iegādē ManaPolise.lv. Esmu ieteicis to arī saviem draugiem, kuri tagad arī pastāvīgi iegādājas OCTA šeit.
Ivars no Rīgas
Vislabāk man patīk, ka varu salīdzināt dažādu apdrošināšanas kompāniju cenas. Dažkārt cenu starpība ir patiesi liela. Uzskatu, ka ManaPolise.lv izmantot ir ļoti ērti un vienkārši.
Santa no Tukuma
Tā kā ikdienā ir tik daudz lietu, par ko jāatceras, man ļoti patīk, ka ManaPolise.lv sūta man atgādinājumu par to, ka tuvojas OCTA polises darbības termiņa beigas. Es tikai izvēlos izdevīgāko piedāvājumu un veicu apmaksu. Pērku polises savam auto šeit jau 2 gadus.
Larisa no Jūrmalas
Esmu lauksaimnieks un dzīvoju laukos. Lai atvieglotu apdrošināšanas iegādi, izmantoju ManaPolise.lv, jo OCTA apdrošināšanu varu iegādāties jebkurā brīdī, dažu minūšu laikā, man nekur nav jābrauc.
Guntis no Balvu rajona

Sadarbības partneri

Droši norēķini

Sadarbības partneri

Droši norēķini