Starptautiskā veselības apdrošināšana www.manapolise.lv

Manapolise.lv piedāvā starptautisko veselības apdrošināšanu privātpersonām!

Arī ikdienā ir labi zināt, ka esam pasargāti un varam mierīgi nodoties saviem darbiem, droši doties komandējumos vai atpūtas ceļojumos. Lai laicīgi parūpētos par sevi un saviem ģimenes locekļiem, var izvēlēties starptautisko veselības apdrošināšanu, kas sniedz aizsardzību veselības aprūpei ikdienā jebkurā pasaules valstī. Starptautiskā veselības apdrošināšanas polise nodrošina plašas veselības apdrošināšanas programmu iespējas saņemt kvalitatīvus ārstniecības un veselības aprūpes pakalpojumus, ātrāk izveseļoties un bez raizēm atgriezties darbā. Veselības apdrošināšana piedāvā izvēlēties individuāli savu programmu atbilstoši vēlmēm un finansiālajām iespējām. Izmantojot savu starptautisko veselības apdrošināšanu, Tu parūpēsies par sevi savlaicīgi, tomēr jāatceras, ka arī regulāri pašam ir jāveic profilaktiskās veselības pārbaudes un jāapmeklē ģimenes ārsts, jācenšas ievērot ievērot veselīgs un aktīvs dzīvesveids, kas samazinātu savu veselības likstu risku. Tomēr neparedzētos gadījumos, ir labi apzināties, ka netērējot savus līdzekļus, saņemsi palīdzību laicīgi.

Sadarbībā ar apdrošināšanas brokeru sabiedrību AS Unibrokker un vienu no vadošajām veselības apdrošināšanas kompānijām pasaulē „AXA PPP International” piedāvājam iespēju iegādāties augstākās klases un kvalitātes veselības apdrošināšanu privātpersonām.

Manapolise.lv piedāvā starptautisko veselības apdrošināšanas polisi, sākot no 711,44 EUR gadā (polises cena ir atkarīga no personas vecuma un izvēlētas programmas).

Privātpersonu apdrošināšanas polise atkarībā no izvēlētās programmas sedz šādus medicīniskos izdevumus:

► ambulatoro ārstēšanu (ārstu konsultācijas, diagnostiku u.c.);
► stacionāro ārstēšanu, tajā skaitā, plānveida operācijas un ārstēšanu;
► stomatoloģisko palīdzību;
► segumu normāli noritošai grūtniecībai un dzemdībām;
► ceļojumu apdrošināšanu.

Izvēlies sev piemērotāko Starptautiskās veselības apdrošināšanas programmu un limitus:

► Standard (gada limits £750 000)
► Comprehensive (gada limits £1 000 000)
► Prestige (gada limits £1 250 000)
► Eiropas veselības plāns (gada limits £20 000, £50 000 vai £100 000)

Atkarībā no sava ceļojuma maršruta vari izvēlēties Starptautiskās veselības apdrošināšanas darbības teritoriju:

► Eiropa (ieskaitot NVS valstis)
► Visa pasaule, izņemot ASV un Kanādu
► Visa pasaule

Lai iegādātos starptautiskās veselības apdrošināšanas polisi, sazinies ar ManaPolise komandu zvanot pa telefoniem - +371 22185555, +371 67555500 vai raksti uz info@manapolise.lv.