Mūsu klientu skaits turpina palielināties katru mēnesi. Īpaši liels ir mūsu gandarījums par lojālo klientu skaita pieaugumu. ManaPolise.lv Garantētās OCTA polises iegādi izvēlas cilvēki no visas Latvijas, jo tas ir ērti, droši un pavisam vienkārši. Uzzini, ko par ManaPolise.lv saka mūsu klienti

ManaPolise.lv visā Latvijā

Mūsu Garantēto OCTA polisi Jūs varat iegādāties visā Latvijas teritorijā. Šīs ir pilsētas, kurās mūsu pakalpojumus izvēlas lielākais cilvēku skaits.


 
Gan sievietes, gan vīrieši
  
Stereotips par to, ka lielākā daļa autovadītāju ir vīrieši jau sen ir lauzts, par ko liecina arī mūsu klientu statistika.
 
 
Dažādas vecuma grupas
  
Pateicoties tam, ka esam izveidojuši vienkārši lietojamu sistēmu, mūsu pakalpojumus izvēlas visdažādākā vecuma auto braucēji.
 
 
Dažāda veida speciālisti
  
ManaPolise.lv Garantēto OCTA polisi izvēlas visdažādāko profesiju un izglītības līmeņu pārstāvji.
 
 

 

Klientu atsauksmes

Man ir ļoti laba pieredze OCTA polises iegādē ManaPolise.lv. Esmu ieteicis to arī saviem draugiem, kuri tagad arī pastāvīgi iegādājas OCTA šeit.
Ivars no Rīgas
Vislabāk man patīk, ka varu salīdzināt dažādu apdrošināšanas kompāniju cenas. Dažkārt cenu starpība ir patiesi liela. Uzskatu, ka ManaPolise.lv izmantot ir ļoti ērti un vienkārši.
Santa no Tukuma
Tā kā ikdienā ir tik daudz lietu, par ko jāatceras, man ļoti patīk, ka ManaPolise.lv sūta man atgādinājumu par to, ka tuvojas OCTA polises darbības termiņa beigas. Es tikai izvēlos izdevīgāko piedāvājumu un veicu apmaksu. Pērku polises savam auto šeit jau 2 gadus.
Larisa no Jūrmalas
Esmu lauksaimnieks un dzīvoju laukos. Lai atvieglotu apdrošināšanas iegādi, izmantoju ManaPolise.lv, jo OCTA apdrošināšanu varu iegādāties jebkurā brīdī, dažu minūšu laikā, man nekur nav jābrauc.
Guntis no Balvu rajona

Sadarbības partneri

Droši norēķini

Sadarbības partneri

Droši norēķini

Visa
Mastercard
Citadele
Nordea
Swedbank
SEB