Nelaimes gadījumu apdrošināšana

Mūsu aktīvajā un saspringtajā dzīves ritmā nereti gadās gūt dažāda veida traumas vai piedzīvot pēkšņas saslimšanas. Vai tās būtu sporta traumas, ceļu satiksmes negadījums, sadzīviskas traumas vai pēkšņas smagas saslimšanas, nelaimes gadījumu apdrošināšana pasargās no iespējamiem finansiāliem zaudējumiem, kas saistīti ar ārstēšanu un darba nespēju, kā arī izmaksās kompensāciju par pašu traumu.

Mēs esam apkopojuši vairāku apdrošināšanas sabiedrību piedāvājumus, kurus var apskatīties zemāk. Izvēlies sev atbilstošāko un izdevīgāko nelaimes gadījumu apdrošināšanu (tai skaitā arī nelaimes gadījumu apdrošināšana bērnam vai bērniem) un iegādājies polisi internetā ar atlaidēm. Esi vesels un aizsargāts ar nelaimes gadījumu apdrošināšanu!

 

Kas ir nelaimes gadījumu apdrošināšana un kāpēc apdrošināties?

Nelaimes gadījums ir pēkšņa, no Jūsu gribas neatkarīga un iepriekš neparedzama noteiktu ārēju faktoru (fizisku, mehānisku, ķīmisku, termisku, elektrisku) iedarbība uz Jūsu ķermeni, kuras sekas ir fiziskas traumas rezultātā iegūts audu un orgānu bojājums un kuras dēļ iestājas darbaspēju zudums vai nāve.

Nelaimes gadījumu apdrošināšana pasargās no finansiāliem zaudējumiem, kas radīsies negadījuma rezultātā. Nelaimes gadījumu apdrošināšana darbojas visā pasaulē un tiek individuāli pielāgota katra cilvēka darbības sfērai un dzīvesveidam.

Tiek piedāvātas arī īpaši izstrādātas apdrošināšanas programmas bērniem, kas iekļauj riskus, ar ko ikdienā var saskarties jebkurš bērns.

Kas tiek ietverts nelaimes gadījumu apdrošināšanas polisē?

Svarīgi zināt, ka apdrošināšanas kompāniju noteikumi niansēs atšķiras.

Galvenie nelaimes gadījumu apdrošināšanas riski, kas tiek segti:

 • Atlīdzība invaliditātes vai nāves gadījumā;
   
 • Atlīdzība traumu un kaulu lūzumu gadījumā (tajā skaitā ceļu satiksmes negadījumā gūtas traumas; dzīvnieku kostas brūces; apsaldēšanās; apdegumi; zibens spēriens; elektriskās strāvas trieciens; ievainojumi, kas iegūti dažādu ieroču darbības rezultātā);
   
 • Kritiskas saslimšanas atlīdzība (piemēram, ērču encefalīts; trakumsērga; saindēšanās ar indīgiem augiem, gāzi un toksiskām vielām);
   
 • Slimnīcas dienas nauda;
   
 • Dienas nauda pārejošas darba nespējas gadījumā.

Kam nepieciešams pievērst uzmanību, izvēloties nelaimes gadījumu apdrošināšanu?

Noformējot apdrošināšanas polisi, noteikti nepieciešams vispirms iepazīties ar izvelētās apdrošināšanas sabiedrības noteikumiem. Īpaša uzmanība pievēršama izņēmuma gadījumiem, kad zaudējumu atmaksa var tikt atteikta, lai vēlāk nerastos pārpratumi.

Katram apdrošinātājam nosacījumi var būt individuāli, tāpēc jāizvērtē, kurš piedāvājums vislabāk atbilst Tavām vajadzībām.

Daži piemēri gadījumiem, kas nevar pretendēt uz nelaimes gadījuma atlīdzību:

•    Vecuma izraisītas saslimšanas un izmaiņas organismā
•    Gadījumi, kad apdrošinātais vadījis transportlīdzekli bez atbilstošas kategorijas tiesībām
•    Ja apdrošinātais ir atradies alkohola, narkotiku vai citu apreibinošo vielu ietekmē
•    Ērču encefalīts, ja apdrošinātais nav veicis vakcināciju
 
Noformējot polisi, uzmanīgi izlasi apdrošināšanas kompānijas piedāvāto informāciju, izvēlies atbilstošu programmu jeb apdrošināšanas segumu, teritoriju un pašriska apmēru.

Pašrisks ir summa, ko Tu apņemies segt no saviem līdzekļiem, iestājoties apdrošināšanas gadījumam. Tā piemēram, ja būsi iegādājies polisi ar pašrisku 20 eiro, taču izmaksas par medicīnas pakalpojumiem būs 100 eiro, apdrošinātājs Tev kompensācijā izmaksās 80 eiro.

Ģimenēm ar bērniem nelaimes gadījumu polisi izdevīgāk pirkt uzreiz visiem ģimenes locekļiem. Iegadājoties polisi internetā, Tu saņemsi arī papildus atlaides.

Kāpēc pirkt nelaimes gadījumu apdrošināšanas polisi pie ManaPolise.lv?

ManaPolise.lv katram klientam sniedz individuālu pieeju un palīdz rast visizdevīgāko risinājumu, izvērtējot vajadzības, iespējas un riskus, ar ko nākas saskarties ik dienu.

Sadarbojamies ar apdrošināšanas kompānijām - Balta, BAN, BTA, Compensa, ERGO, Gjensidige, IF - un palīdzēsim plašajā piedāvājumu klāstā neapjukt un izvēlēties vispiemērotāko apdrošināšanas polisi tieši Tev!

ManaPolise.lv gādās, lai Tu un Tavi tuvākie ik dienu justos droši un neraizētos par pēkšņu kaitējumu savai veselībai un neparedzētiem izdevumiem. ManaPolise.lv – Tavs labākais draugs apdrošināšanas polises izvēlē!

Esi apdrošināts pret nelaimēm!
Aprēķini izdevīgāko cenu pie ManaPolise.lv partneriem:

Compensa nelaimes gadījumu apdrošināšana

Pērc online ar 20% atlaidi!

 • Plašākais apdrošināšanas segums;
 • Nelaimes gadījumu apdrošināšana bērniem, pieaugušajiem, kā arī sportistiem;
 • Ērču izraisītu saslimšanu apdrošināšana;
 • Paplašināts ārstēšanās izdevumu klāsts;
 • Pamata riski: kaulu lūzumi un traumas, apdegumi, apsaldējumi, sakropļojums, invaliditāte, nāve;
 • Papildus riski:  slimnīcas un dienas nauda, ārstēšanās izdevumi, kosmētiskās operācijas, ērču izraisītas slimības, kritiskās (krīzes) saslimšanas, specializētā transporta izdevumi, interneta pakalpojumi, bērnu studiju maksa, apbedīšanas pabalsts, sociālā aprūpe, profesijas pārkvalifikācijas izdevumi, psiholoģiskā palīdzība, juridiskie pakalpojumi, tuvinieka ierašanās izdevumi, pasākuma atcelšana, kredītmaksājumu apdrošināšana, ģimenes labklājības apdrošināšana, krīzes vadības izdevumi darba devējam;
 • Apdrošināšana ir spēkā 24/7, Latvijā vai visā pasaulē.
   

Nelaimes gadījumu apdrošināšana - Compensa - produkta informācijas dokuments (IPID)

Gjensidige nelaimes gadījumu apdrošināšanas kalkulators

Pērc online ar 10% atlaidi!

 • Nelaimes gadījumu apdrošināšana fiziskām un juridiskām personām;
 • Tiek apdrošināts: nāve, invaliditāte, sakropļojums, traumas (atlīdzība kaulu lūzumu, traumu, apdegumu un apsaldējumu gadījumā);
 • Ir iespējams iecelt vienu vai vairākas personas (labuma guvējus), kurai (-ām) izmaksājama apdrošināšanas atlīdzība apdrošinātās personas nāves gadījumā;
 • Apdrošināšana ir spēkā 24/7, Latvijā vai visā pasaulē;
 • Apdrošināšana ir spēkā arī pildot darba pienākumus.
   

Nelaimes gadījumu apdrošināšana - Gjensidige - produkta informācijas dokuments (IPID)

 

ManaPolise.lv sniegs atbalstu, lai Tava un tavu bērnu nelaimes gadījumu apdrošināšana būtu droša un izdevīga!

Jautājumu gadījumā sazinies ar mums zvanot: +371 22185555 vai rakstot: info@manapolise.lv

Klientu atsauksmes

Man ir ļoti laba pieredze OCTA polises iegādē ManaPolise.lv. Esmu ieteicis to arī saviem draugiem, kuri tagad arī pastāvīgi iegādājas OCTA šeit.
Ivars no Rīgas
Vislabāk man patīk, ka varu salīdzināt dažādu apdrošināšanas kompāniju cenas. Dažkārt cenu starpība ir patiesi liela. Uzskatu, ka ManaPolise.lv izmantot ir ļoti ērti un vienkārši.
Santa no Tukuma
Tā kā ikdienā ir tik daudz lietu, par ko jāatceras, man ļoti patīk, ka ManaPolise.lv sūta man atgādinājumu par to, ka tuvojas OCTA polises darbības termiņa beigas. Es tikai izvēlos izdevīgāko piedāvājumu un veicu apmaksu. Pērku polises savam auto šeit jau 2 gadus.
Larisa no Jūrmalas
Esmu lauksaimnieks un dzīvoju laukos. Lai atvieglotu apdrošināšanas iegādi, izmantoju ManaPolise.lv, jo OCTA apdrošināšanu varu iegādāties jebkurā brīdī, dažu minūšu laikā, man nekur nav jābrauc.
Guntis no Balvu rajona

Sadarbības partneri

Droši norēķini

Sadarbības partneri

Droši norēķini

Visa
Mastercard
Citadele
Nordea
Swedbank
SEB