Pasūtīt KASKO atgādinājumu

E-pasta adrese: Telefona numurs: Polises beigu datums: Pasūtīt atgādinājumu
Paldies, atgādinājums veiksmīgi saglabāts!
Atvainojiet, notika kļūda!
Ievadi datus
Izvēlies polisi
Un pasūti!

KASKO apdrošināšana

Garantējam Izdevīgāko KASKO cenu!
Veic KASKO cenas aprēķinu un
Noformē savu KASKO pasūtījumu!
Dāvanā Saņem arī PINS punktus!

Automašīnas numurs:
Automašīnas reģ. apliecības nr.:
Automašīnas vērtība (EUR):
Jaunākā lietotāja vecums:
Jaunākā vadītāja stāžs:
 • Kas ir KASKO apdrošināšana un kādos gadījumos to ņemt? KASKO apdrošināšana ir brīvprātīgā transportlīdzekļa apdrošināšana, kas garantē atlīdzināt zaudējumus, kas radušies dažādu apstākļu ietekmē:
  • ceļu satiksmes negadījums
  • dabas stihija (krusa, zibens, vētra)
  • vandalisms un trešās personas pretlikumīgas darbības
  • zādzība vai laupīšana
  • stikla plīsums u.c.
  Der atcerēties, ka KASKO apdrošināšana ir obligāta prasība tad, kad pērc automašīnu līzingā. KASKO apdrošināšana segs radušos zaudējumus arī tad, ja, piemēram, ceļu satiksmes negadījumā vainojams ir apdrošināšanas ņēmējs. KASKO ir ieteicams ņemt tad, ja vēlies pasargāt sevi no negaidītiem izdevumiem un nodrošināties pret garantēto atlīdzinājumu automašīnas bojājumu, nozagšanas vai aplaupīšanas gadījumos. KASKO polisi var noformēt gan vieglajām, gan arī kravas automašīnām, motocikliem, visu veidu piekabēm, traktoru tehnikai un autobusiem.
 • Kas veido KASKO polises cenu? KASKO polises cena jeb apdrošināšanas prēmijas apmērs ir atkarīgs no vairākiem faktoriem, ko ņem vērā ikviena no apdrošināšanas kompānijām. Tieši tāpēc KASKO kalkulatorā varēsi redzēt dažādas cenas vienam un tam pašam transportlīdzeklim. Katra kompānija KASKO polises cenas aprēķināšanā ņem vairākus faktorus un izvērtē riskus, kas var apdraudēt. Galvenie no tiem ir:
  • transportlīdzekļa vecums un vērtība
  • transportlīdzekļa marka, modelis
  • autovadītāja vecums un stāžs
  • transportlīdzekļa īpašnieks statuss - fiziska vai juridiska persona
  • KASKO ņēmēja apdrošināšana vēsture
  • izvēlētais apdrošināšanas segums
  • polises darbības teritorija
  KASKO polises cenu veido arī izvēlētā pašriska apmērs. Jo lielāka ir pašriska summa, jo zemāka polises cena.
 • Ko nozīmē KASKO pašrisks? Kā tas ietekmē manu polisi? Saistībā ar KASKO apdrošināšanu bieži tiek lietots termins “pašrisks”. Pašrisks ir zaudējumu daļa, ko apdrošināšanas gadījuma reizē sedz pats apdrošināšanas ņēmējs (vai atlīdzības saņēmējs). Tātad apdrošinātājs segs visus izdevumus, kas būs virs pašriska summas. Jo zemāka ir pašriska summa, jo izdevīgāka ir polise apdrošināšanas ņēmējam. Piemēram, ja pašrisks ir 100 Euro, tad zaudējumu gadījumi, kur bojājumi ir mazāki par 100 Euro, būs jāsedz pašam apdrošināšanas ņēmējam. Noformējot KASKO apdrošināšanu, pie pašriska cenas maiņas mainīsies arī pašas polises cena. Ir iespēja noformēt KASKO bez pašriska, taču tā būs visdārgākā no iespējamām KASKO polisēm.
 • Kā izmantot KASKO kalkulatoru? KASKO kalkulators ir ļoti ērts rīks, kas apdrošināšanas ņēmējam piedāvās izdevīgāko no apdrošināšanas kompānijām sniegtajām polises iespējām. Pirms saņemt cenas aprēķinu no astoņiem apdrošinātājiem, jānorāda automašīnas un autovadītāja dati: automašīnas un reģistrācijas apliecības numurs, automašīnas vērtība Eiro, jaunākā vadītāja vecums un stāžs. Norādot šos datus, spied “Aprēķināt KASKO cenu”, un Tavām izvēles iespējām atvērsies logs ar Tev visizdevīgākajiem polises piedāvājumiem. KASKO kalkulators atvieglos polises izvēli un ietaupīs laiku, meklējot informāciju apdrošināšanas kompāniju mājaslapās un veicot manuālu polises cenas salīdzināšanu. Tā vietā Manapolise.lv KASKO kalkulators aprēķinās astoņus polises piedāvājumus, un Tev atliks izvēlēties izdevīgāko. Baltikums, Seesam, Ergo, If un citu kompāniju piedāvājumi.

Ietaupi līdz 50%
no Kasko polises cenas!

Salīdzini KASKO polises cenas mūsu kalkulatorā jau sākot no 100 EUR un Izvēlies Sev Izdevīgāko variantu! Jautā Mums par papildus Atlaidēm!

Saņem KASKO speciālistu Konsultācijas!

Sazinies ar Mums un Uzzini vairāk par KASKO piedāvājumiem un KASKO polises nosacījumiem! Izvēlies Sev atbilstošāko KASKO apdrošināšanu!

Esi drošs ar
mūsu atbalstu

Iestājoties apdrošināšanas negadījumam, Zvani mūsu atbalsta dienestam un Saņem izmaksu ekspertu Konsultācijas un Atbalstu!

Kā iegadāties KASKO polisi?

Ievadi datus par automašīnu un izvēlies sev piemērotāko KASKO polises piedāvājumu
Pēc Tava pieprasījuma, mūsu operators vienosies ar Tevi par izdevīgāko laiku un vietu automašīnas apskatei
Mēs izbraucam, apskatām automašīnu un noslēdzām KASKO polisi
Brauc droši
ar mūsu KASKO polisi