Ieteikumi īpašuma drošībai

Statistika liecina, ka par īpašuma drošību liela atbildība jāuzņemas īpašniekam, lai ar nejaušu rīcību vai neuzmanību neizraisītu nevēlamas sekas. Iepazīsties ar padomiem mājokļa drošībai un esi drošs par savu īpašumu!

Neizpaud personīgu informāciju
Publiski vai sazinoties ar mazpazīstamām personām nestāsti nianses par savu īpašumu un finansiālo stāvokli.

Neizpaud informāciju par drošības līdzekļiem
Neapspried informāciju par savā īpašumā ierīkotajiem drošības līdzekļiem paziņu lokā.

Kaimiņu sadarbība
Redzot aizdomīgas darbības pie kaimiņu īpašumiem, nekavējoties ziņo par tām policijai. Uzturot labas attiecības ar kaimiņiem, vienojieties, ka viņi līdzīgā situācijā rīkosies tāpat.

Dokumentu un vērtslietu drošība
Svarīgus dokumentus un vērtslietas neglabā viegli pieejamās vietās.

Mājas sargs
Tavs suns var būt uzticams sargs, kas ar rejām ziņo par aizdomīgiem nācējiem.

Par drošību pārliecinieties vienmēr!
Esiet modri un gādājiet par sava mājokļa drošību arī tad, ja to atstājat uz īsu brīdi, piemēram, dodoties uz veikalu. Vienmēr kārtīgi aizveriet logus un aizslēdziet durvis.

Apdrošiniet īpašumu un atgūstiet zaudēto
Apdrošiniet savu īpašumu un bojājumu vai zādzības gadījumā saņemiet kompensāciju. Nepatīkami negadījumi nespēs jūs izsist no ikdienas sliedēm!

Vēlies konsultāciju, kā pareizi apdrošināt savu īpašumu pret zādzības risku? Sazinies ar ManaPolise.lv komandu!

Klientu atsauksmes

Man ir ļoti laba pieredze OCTA polises iegādē ManaPolise.lv. Esmu ieteicis to arī saviem draugiem, kuri tagad arī pastāvīgi iegādājas OCTA šeit.
Ivars no Rīgas
Vislabāk man patīk, ka varu salīdzināt dažādu apdrošināšanas kompāniju cenas. Dažkārt cenu starpība ir patiesi liela. Uzskatu, ka ManaPolise.lv izmantot ir ļoti ērti un vienkārši.
Santa no Tukuma
Tā kā ikdienā ir tik daudz lietu, par ko jāatceras, man ļoti patīk, ka ManaPolise.lv sūta man atgādinājumu par to, ka tuvojas OCTA polises darbības termiņa beigas. Es tikai izvēlos izdevīgāko piedāvājumu un veicu apmaksu. Pērku polises savam auto šeit jau 2 gadus.
Larisa no Jūrmalas
Esmu lauksaimnieks un dzīvoju laukos. Lai atvieglotu apdrošināšanas iegādi, izmantoju ManaPolise.lv, jo OCTA apdrošināšanu varu iegādāties jebkurā brīdī, dažu minūšu laikā, man nekur nav jābrauc.
Guntis no Balvu rajona

Sadarbības partneri

Droši norēķini

Sadarbības partneri

Droši norēķini