Как купить полис ОСТА на портале ManaPolise.lv?
 

1. Введи данные
Введи номер машины и номер регистрационного удостоверения машины на нашем калькуляторе цен ОСТА.

2. Выбери период
Выбери период, на который желаешь оформить полис ОСТА и нажми «Рассчитать». Минимальный срок действия полиса ОСТА – 3 месяца.

3. Сравни цены
ManaPolise.lv рассчитает цены от 6 страховых компаний и предложит Тебе выбрать самый выгодный, на Твое усмотрение, полис ОСТА.

4. Выбери и Купи
Ознакомься с предложениями Manapolise.lv от всех страховщиков, выбери то, которое Тебе кажется наиболее подходящим, нажми «Купить», заполни все необходимые поля и сделай оплату.

5. Получи полис и Поезжай уверенно!
Получи SMS с номером полиса ОСТА, а сам полис мы вышлем Тебе на электронную почту.

Помни!

  • Мы Тебя своевременно проинформируем о сроке окончания Твоего полиса ОСТА.
  • Ты всегда можешь задать нашим специалистам любые вопросы, связанные с полисом ОСТА, который Ты приобрел у нас.

Klientu atsauksmes

Man ir ļoti laba pieredze OCTA polises iegādē ManaPolise.lv. Esmu ieteicis to arī saviem draugiem, kuri tagad arī pastāvīgi iegādājas OCTA šeit.
Ivars no Rīgas
Vislabāk man patīk, ka varu salīdzināt dažādu apdrošināšanas kompāniju cenas. Dažkārt cenu starpība ir patiesi liela. Uzskatu, ka ManaPolise.lv izmantot ir ļoti ērti un vienkārši.
Santa no Tukuma
Tā kā ikdienā ir tik daudz lietu, par ko jāatceras, man ļoti patīk, ka ManaPolise.lv sūta man atgādinājumu par to, ka tuvojas OCTA polises darbības termiņa beigas. Es tikai izvēlos izdevīgāko piedāvājumu un veicu apmaksu. Pērku polises savam auto šeit jau 2 gadus.
Larisa no Jūrmalas
Esmu lauksaimnieks un dzīvoju laukos. Lai atvieglotu apdrošināšanas iegādi, izmantoju ManaPolise.lv, jo OCTA apdrošināšanu varu iegādāties jebkurā brīdī, dažu minūšu laikā, man nekur nav jābrauc.
Guntis no Balvu rajona

Наши партнеры

Безопасная оплата

Наши партнеры

Безопасная оплата

Visa
Mastercard
Citadele
Nordea
Swedbank
SEB