Заботясь о безопасности клиентов ManaPolise.lv, мы подготовили несколько рекомендаций для Твоей безопасности:

Рекомендации по безопасности за рулем

 • Ņem vērā laikapstākļus

  Braukšanas ātrumam jābūt izvēlētam atbilstoši laikapstākļiem. Ziemā traucējoši faktori ir putenis un apledojums, vasarā jāuzmanās, braucot lietū un apvidos, kuros veidojas migla. Sliktas redzamības apstākļos vienmēr samazini braukšanas ātrumu un ieturi distanci.
 • Vienmēr centies paredzēt situācijas attīstību

  Ja esi pieredzējis autobraucējs un uz ceļa jūties ļoti droši, neaizmirsti, ka satiksmē piedalās arī mazāk pieredzējuši braucēji, kas var radīt riska un pārsteigumu momentus. Vienmēr saglabā uzmanību.
 • Izvairies no agresīvas braukšanas

  Vairākkārtēja braukšanas joslu maiņa, apdzenot transportlīdzekļus no dažādām pusēm un pārsniedzot atļauto braukšanas ātrumu, traucē citiem satiksmes dalībniekiem un paaugstina negadījumu risku. Saplāno ceļu tā, lai Tev nebūtu jāsteidzas, un brauc droši.
 • Nodrošini labu redzamību

  Autovadītājs informāciju uztver ar redzi, tāpēc ir svarīgi, lai stikli vienmēr būtu tīri un nekas neaizsegtu autovadītāja redzesloku. Rūpējies par savu redzi –nekoriģēta redze var būt iemesls neuzmanībai, nogurumam, sasprindzinājumam, kas var apdraudēt gan pašu autobraucēju, gan arī citus ceļu satiksmes dalībniekus.
 • Zini, kā rīkoties kritiskās situācijās

  Atceries, ka ne vienmēr pareizākais glābiņš ir bremzēšana. Dažkārt svarīgāk lietot gāzes pedāli vai stūri. Ja nejūties drošs par savām braukšanas prasmēm, apsver iespēju tās uzlabot vai atsvaidzināt dažās privātās mācību braukšanas stundās – un jūties droši uz ceļa pat stresa situācijās!
 • Turi auto labā tehniskā stāvoklī

  Nepieļauj, ka nodilušas auto riepas vai nolietojušās detaļas var kļūt par iemeslu bīstamām situācijām. Vienmēr rūpējies, laiTavs transportlīdzeklis būtu labā tehniskā kārtībā – garantēta drošība Tev un Taviem pasažieriem.
Vēlies konsultāciju, kā visizdevīgāk apdrošināt savu auto? Sazinies ar ManaPolise.lv komandu!

Рекомендации по безопасности Твоего дома

 • Neizpaud personīgu informāciju

  Publiski vai sazinoties ar mazpazīstamām personām nestāsti nianses par savu īpašumu un finansiālo stāvokli.
 • Neizpaud informāciju par drošības līdzekļiem

  Neapspried informāciju par savā īpašumā ierīkotajiem drošības līdzekļiem paziņu lokā.
 • Kaimiņu sadarbība

  Redzot aizdomīgas darbības pie kaimiņu īpašumiem, nekavējoties ziņo par tām policijai. Uzturot labas attiecības ar kaimiņiem, vienojieties, ka viņi līdzīgā situācijā rīkosies tāpat.
 • Dokumentu un vērtslietu drošība

  Svarīgus dokumentus un vērtslietas neglabā viegli pieejamās vietās.
 • Mājas sargs

  Tavs suns var būt uzticams sargs, kas ar rejām ziņo par aizdomīgiem nācējiem.
 • Par drošību pārliecinieties vienmēr!

  Esiet modri un gādājiet par sava mājokļa drošību arī tad, ja to atstājat uz īsu brīdi, piemēram, dodoties uz veikalu. Vienmēr kārtīgi aizveriet logus un aizslēdziet durvis.
 • Apdrošiniet īpašumu un atgūstiet zaudēto

  Apdrošiniet savu īpašumu un bojājumu vai zādzības gadījumā saņemiet kompensāciju. Nepatīkami negadījumi nespēs jūs izsist no ikdienas sliedēm!
Vēlies konsultāciju, kā pareizi apdrošināt savu īpašumu pret zādzības risku? Sazinies ar ManaPolise.lv komandu!

Klientu atsauksmes

Man ir ļoti laba pieredze OCTA polises iegādē ManaPolise.lv. Esmu ieteicis to arī saviem draugiem, kuri tagad arī pastāvīgi iegādājas OCTA šeit.
Ivars no Rīgas
Vislabāk man patīk, ka varu salīdzināt dažādu apdrošināšanas kompāniju cenas. Dažkārt cenu starpība ir patiesi liela. Uzskatu, ka ManaPolise.lv izmantot ir ļoti ērti un vienkārši.
Santa no Tukuma
Tā kā ikdienā ir tik daudz lietu, par ko jāatceras, man ļoti patīk, ka ManaPolise.lv sūta man atgādinājumu par to, ka tuvojas OCTA polises darbības termiņa beigas. Es tikai izvēlos izdevīgāko piedāvājumu un veicu apmaksu. Pērku polises savam auto šeit jau 2 gadus.
Larisa no Jūrmalas
Esmu lauksaimnieks un dzīvoju laukos. Lai atvieglotu apdrošināšanas iegādi, izmantoju ManaPolise.lv, jo OCTA apdrošināšanu varu iegādāties jebkurā brīdī, dažu minūšu laikā, man nekur nav jābrauc.
Guntis no Balvu rajona

Наши партнеры

Безопасная оплата

Наши партнеры

Безопасная оплата

Visa
Mastercard
Citadele
Nordea
Swedbank
SEB