С 18.08.2010 по 30.08.2010 на портале ManaPolise.lv был организован опрос среди клиентов. Целью данного опроса являлось выяснить мнение клиентов по поводу качества оказываемых услуг порталом ManaPolise.lv. В опросе участвовали и свое мнение выразили 2 818 клиентов.

Мы благодарим всех клиентов за отзывчивость, за время потраченное на заполнение анкеты, и за выраженное мнение!
На основании Ваших комментариев и замечаний, в рамках наших возможностей мы будем стараться улучшить ассортимент и качество оказываемых услуг на портале ManaPolise.lv!

Как и было обещано, оглашаем победителя и получателя приза в размере 100 латов. Им стал Кристапс Канька, pio****@inbox.lv.
Следите за информацией на портале Manapolise.lv, так как в ближайшее время стартует новая акция с интересными призами! Клиенты Manapolise.lv – счастливые клиенты!

Klientu atsauksmes

Man ir ļoti laba pieredze OCTA polises iegādē ManaPolise.lv. Esmu ieteicis to arī saviem draugiem, kuri tagad arī pastāvīgi iegādājas OCTA šeit.
Ivars no Rīgas
Vislabāk man patīk, ka varu salīdzināt dažādu apdrošināšanas kompāniju cenas. Dažkārt cenu starpība ir patiesi liela. Uzskatu, ka ManaPolise.lv izmantot ir ļoti ērti un vienkārši.
Santa no Tukuma
Tā kā ikdienā ir tik daudz lietu, par ko jāatceras, man ļoti patīk, ka ManaPolise.lv sūta man atgādinājumu par to, ka tuvojas OCTA polises darbības termiņa beigas. Es tikai izvēlos izdevīgāko piedāvājumu un veicu apmaksu. Pērku polises savam auto šeit jau 2 gadus.
Larisa no Jūrmalas
Esmu lauksaimnieks un dzīvoju laukos. Lai atvieglotu apdrošināšanas iegādi, izmantoju ManaPolise.lv, jo OCTA apdrošināšanu varu iegādāties jebkurā brīdī, dažu minūšu laikā, man nekur nav jābrauc.
Guntis no Balvu rajona

Наши партнеры

Безопасная оплата

Наши партнеры

Безопасная оплата

Visa
Mastercard
Citadele
Nordea
Swedbank
SEB