Garantētā OCTA polise – drošākā apdrošināšana ikvienam autobraucējam

Kas ir garantētā OCTA polise?

Garantētā OCTA polise Tev sniedz drošību - Tu vari to iegādāties jebkurā brīdī (ManaPolise.lv mājaslapā, RunPay terminālī vai mūsu birojā). Polise stāsies spēkā jau 15 minūšu laikā pēc tās iegādes. Ja tā tomēr nenotiks, mēs garantējam, ka samaksāsim sodu policijai Tavā vietā.

Garantētā OCTA polise, gan Tev, gan citiem mūsu klientiem sniedz pilnīgu drošību jau pēc 15 minūtēm.

Sīkāku informāciju par garantētās OCTA noteikumiem uzzini šeit.

Kāpēc garantētā OCTA polise?

Piedāvājumu – garantēto OCTA polisi – mēs izveidojām tāpēc, ka daudzi interneta lietotāji vēl nav pilnīgi pārliecināti, ka internetā iegādātā OCTA polise tiešām būs stājusies spēkā brīdī, kad viņi vēlēsies braukt ar savu auto. Tādēļ – lai Tu un citi autobraucēji varētu justies droši, mēs piedāvājam pakalpojumu – garantētā OCTA polise.
Iegādājoties garantēto OCTA polisi, Tev nebūs jāšaubās par tās derīgumu, jo mēs to garantējam.
Iegādājies Garantēto OCTA polisi:
 Ja Tev ir papildu jautājumi, sazinies ar mūsu apdrošināšanas speciālistiem.

Klientu atsauksmes

Man ir ļoti laba pieredze OCTA polises iegādē ManaPolise.lv. Esmu ieteicis to arī saviem draugiem, kuri tagad arī pastāvīgi iegādājas OCTA šeit.
Ivars no Rīgas
Vislabāk man patīk, ka varu salīdzināt dažādu apdrošināšanas kompāniju cenas. Dažkārt cenu starpība ir patiesi liela. Uzskatu, ka ManaPolise.lv izmantot ir ļoti ērti un vienkārši.
Santa no Tukuma
Tā kā ikdienā ir tik daudz lietu, par ko jāatceras, man ļoti patīk, ka ManaPolise.lv sūta man atgādinājumu par to, ka tuvojas OCTA polises darbības termiņa beigas. Es tikai izvēlos izdevīgāko piedāvājumu un veicu apmaksu. Pērku polises savam auto šeit jau 2 gadus.
Larisa no Jūrmalas
Esmu lauksaimnieks un dzīvoju laukos. Lai atvieglotu apdrošināšanas iegādi, izmantoju ManaPolise.lv, jo OCTA apdrošināšanu varu iegādāties jebkurā brīdī, dažu minūšu laikā, man nekur nav jābrauc.
Guntis no Balvu rajona

Sadarbības partneri

Droši norēķini

Sadarbības partneri

Droši norēķini