11111

Vienkāršas lietas, kas tevi iedvesmos ceļot

Ir cilvēki, kuriem ceļošanas iespējas nav divreiz jāpiedāvā, jo viņi centīsies izbaudīt visu, ko dzīve sniedz, apmeklējot pat tādas vietas, no kuriem citi izvairās. Un tad ir otra sabiedrības daļa, kas pret ceļošanu izturas krietni skeptiskāk, kā arī iepriekš nav daudz devušies apmeklēt jaunas vietas.

Protams, teju ikvienā vietā, pat skaistākajā, ir iespējams saskatīt kādus trūkumus utt., taču, vai tev nešķiet, ka dzīve būtu daudz vienkāršāka un skaistāka, ja mēs pacenstos uz lietām skatīties caur pozitīvo prizmu? Arī, piemēram, runājot par ceļošanu, ir daudz lietu, kas mums var palīdzēt iepazīt šo aktivitāti no skaistās puses un motivēt mūs iepazīt pasauli.

Dokumentālās filmas

Ikviens no mums ir redzējis vismaz vienu šādu filmu vai tās fragmentu, kur ceļošanas entuziasti ne tikai stāsta par saviem piedzīvojumiem, pieredzi un grūtībām, kurām izgājuši cauri, bet arī iedvesmo ceļot, stāstot un rādot neticami skaistas lietas, vietas, cilvēkus, dzīvniekus, dabu, arhitektūru utt.

“Instagram”

Lai arī kādam no jums šis sociālais medijs var šķist pārblīvēts ar daudzveidīgu informāciju, daļa no ceļojumu fotogrāfijām, kuras cilvēki ievieto savos profilos, ir patiesi brīnišķīgas. Okeāns, kalni, pilsētas dzīve, lauku miers utt. – tu vari redzēt it visu.

Ceļojumu blogi

Iedvesmojošu stāstu lasīšana ir citāds veids, kā sevi motivēt iepazīt pasauli. Ir cilvēki, kuru valoda un piedzīvojumu apraksti tā spēj aizraut, ka pat šķietami parastas lietas šķiet aizraujošas un tā vien vilina izmēģināt to visu uz savas ādas. Turklāt daudzi no ceļotājiem, kas apmeklē dažādas pasaules valstis, nebūt nav miljonāri, kuri visu var atļauties bez raizēm. Lielu daļu ceļošanas izdevumu iespējams samazināt, pielietojot radošumu.

Mūzika

Šī ir lieta, kas spēj mūs uzmundrināt, nomierināt, iedvesmot un arī motivēt darīt to, par ko, iespējams, agrāk tikai sapņojām. Tas var būt kādas vēsturiskas filmas skaņu celiņš, kāda lieliska filmu mūzikas komponista darbs vai kas cits. Mūzika tavam ceļojumam piešķirs īpašu nozīmi un noskaņu.

Ceļojumu žurnāli

Lai to atrastu, dodies uz tuvāko avīžu kiosku, vai ieskaties interneta žurnālu piedāvājumā. Ir taču interesanti ik pa laikam iemainīt digitālo vidi pret klasiskajiem, drukātajiem žurnāliem, kuriem varam pieskarties un tos pāršķirt. Palasi intervijas ar ceļotājiem, iedvesmas stāstus, padomus ceļotājiem un idejas, kurp doties. Iespējams, tu atradīsi savu nākamo galamērķi!

Kultūra

Piemēram, budisms Taizemē bija viens no galvenajiem iemesliem, kādēļ cilvēki sāka doties uz šo valsti vēl pirms tajā ieplūda tūristu masas. Ja arī tevi interesē citādas reliģijas, kultūras un dzīvesstils, šis pavisam noteikti ir lielisks iemesls ceļot.

Ēdieni un dzērieni

Vēl iemesls, kura dēļ ir vērts apmeklēt jaunas valstis – lai pagaršotu vietējās virtuves “brīnumus”. Ir lietas, kuras, iespējams, tu nekad tā arī nesaņemsies nobaudīt, taču ikvienā kultūrā noteikti ir vismaz viens ēdiens un dzēriens, kas tev patiks.

Laika apstākļi

Paskatoties aiz loga šobrīd, reti kuram sejā parādās smaids. Lielākā daļa no mums tomēr mīl pavasari un vasaru, kad ārā ir silts un patīkams laiks. Ja tu saproti, ka ziema tevi ir nogurdinājusi, varbūt ir laiks no tās aizbēgt uz pāris dienā vai nedēļām, un doties uz kādu siltāku vietiņu?

Lai arī kura no šīm lietām tevi iedvesmotu apmeklēt jaunas zemes, nekad neaizmirsti laikus parūpēties par savu drošību. Labākais veids, kā to izdarīt – ceļojuma apdrošināšana. Iegādājies to tagad ManaPolise.lv

 

 

Izvērtēti riski, piemērotākie risinājumi un augstākās kvalitātes serviss.
Maksims Mjatiškins

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*