11111

Sveicam Latvijas dzimšanas dienā!

Mīlēt, cienīt un būt lepnam par savu valsti, tās vēsturi un vērtībām, godprātīgi darīt savu darbu, sniegt ieguldījumu valsts labā. Darot no sirds, tas būs katra un visu kopīgs nopelns.

Kā teicis Juris Rubenis „Ikviens var uzdāvināt savai valstij vienu labāku, iecietīgāku, patiesāku, mīlošāku, gudrāku cilvēku. Cilvēku, kāds varbūt varētu kļūt arī katrs no mums.” Jo mēs esam tie, kuri veido valsti.

Sveicam visus Latvijas valsts 96.dzimšanas dienā!

Aicinam svinēt un būt kopā Latvijas dzimšanas dienas svētkos gan mājās, gan pasākumos savās pilsētās!

 

 

No 14.-18.novembrim STARO RĪGA 2014. Rīgas karnevāls, no pl.18.00-23.00

 

18.novembrī, Rīgā:

Pl.13.00 11. novembra krastmalā NACIONĀLO BRUŅOTO SPĒKU UN IEKŠLIETU MINISTRIJAS VIENĪBU MILITĀRĀ PARĀDE

Pl.15.00 Rīgas Sv. Pētera baznīcā SVĒTKU KONCERTS (ieeja bez maksas)

sadarbībā ar Lietuvas Republikas vēstniecību Latvijā. Piedalās Čurļoņa stīgu kvartets, solistes AstaKrikščūnaite un Monta Martinsone, pie klavierēm Audrone Kiseļūte.

Pl.16.00 Rīgas Latviešu biedrības Lielajā zālē Latvijas vīru koru dižkoncerts RĪGA DIMD, LATVIJA DZIED (ieeja bez maksas). Piedalās vīru kori no Rīgas un Latvijas novadiem.

Pl.17.00 Kultūras pils „Ziemeļblāzma” Lielajā zālē Koncerts SKAN SIRDĪ LATVIJA (ieeja bez maksas). Piedalās Liepājas Simfoniskais orķestris, solistes Elīna Šimkus un Ilze Zariņa, diriģents Atvars Lakstīgala. Koncertu vada aktieris Aigars Apinis.

Pl. 19.30 Pie Brīvības pieminekļa SVINĪGAIS PASĀKUMS PAR GODU LATVIJAS REPUBLIKAS PROKLAMĒŠANAS 96. GADADIENAI. Piedalās Profesionālais pūtēju orķestris „Rīga”, jauniešu koris „Balsis”, Ieva Parša, diriģenti Mārtiņš Ozoliņš, Agita Ikauniece un Ints Teterovskis.

Pl.20.00 Latvijas Valsts prezidenta Andra Bērziņa svētku uzruna

Pl.21.00 11. novembra krastmalā dziedāsim kopā Latvijas himnu DIEVS, SVĒTĪ LATVIJU! SVĒTKU UGUŅOŠANA

admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*