11111

Pērkam lietotu auto: 3 plusi un 2 mīnusi

Esi nolēmis iegādāties jaunu auto, tad tev priekšā ir liela izvēle? Tu vēlies riskēt un ieekonomēt, nopērkot lietotu auto? Vai tiešām labas mašīnas var būt tikai jaunas mašīnas?

Lai tev palīdzētu noorientēties, mēs esam apkopojuši dažādus argumentus – par un pret lietotu automašīnu pirkšanu.

PLUSI

  1. Cena. Automobīlis ar nobraukumu maksās daudz lētāk nekā jauns auto. Nav nemaz jāizvēlas lētāks variants, bet par to pašu summu var nopirkt klasi augstāku auto. Piekritīsi, ka nedaudz vecāka gada Mercedes, izskatās labāk nekā jaunāks Opelis. Bet par Mercedes mašīnas izlaiduma gadu, tev nevienam nav jāstāsta.
  2. Plaša izvēle. Pērkot jaunu automobili tu skaties, tikai to modeli, ko iepriekš esi jau izpētījis. Liels pluss, ka lietotu auto izvēle ir tik liela, kas apmierinās jebkuru pircēju.
  3. Iespēja iespiest ‘’Gāzi grīdā’’ uzreiz. Jauna mašīna, tas ir 1000 – 3000 km nobraukums. Jaunu motoru detaļas vēl nav viena otrai piekļāvušās cieši klāt un nav iegājušas darba ritmā. Jau iepriekš brauktā mašīnā, kurai ir daudz lielāks nobraukums, tādu problēmu nemanīsi. Iespied gāzi grīda un brauc uzreiz.

MĪNUSI

  1. Remonts. Pēc lietota auto pirkšanas, liela iespēja, ka jau pēc pāris nedēļām  varēsi vest mašīnu uz remontu, jo pēkšni parādīsies dažādas problēmas ar mašīnu. Tāpēc pērkot lietotu auto, ar to ir jārēķinās. Tāds sīkums, kā remonts, kas patērē naudu un laiku,  nerada smaidu uz lūpām.
  2. Problēmas ar dokumentiem. Neskatoties uz to, ka par autokrāpniekiem ir uzrakstīti tūkstošiem raksti, dažādi atgadījumi arvien notiek mums blakus un visai bieži. Piemēram, reģistrējot mašīnu tu uzzini, ka mašīna jau kā gadu atrodas meklēšanā, vai arī to, ka mašīna ir ieķīlāta. Tā kā perkot mašīnu, nekaunies pajautāt pārdevējam visus dokumentus par mašīnu un pārbaudi visu pats.
admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*