11111

Padomi, kā pasargāt savu mājokli pret apzagšanu

Ikvienam ir svarīga drošības sajūta no neparedzētiem izdevumiem un neprognozējamiem notikumiem, tomēr ir reizes, kad varam būt nepasargāti dažādās situācijās no mums neatkarīgu apstākļu dēļ.

Neapšaubāmi, bez uzraudzības atstātu mājokli ir daudz vieglāk apzagt, tāpēc pirms došanās ceļojumā ieteicams ņemt vērā padomus, kā pasargāt savu īpašumu. Savas prombūtnes laikā ir jāparūpējas par sava mājokļa drošību, lai, atgriežoties no atvaļinājuma, nav jāsaskaras ar nepatīkamiem pārdzīvojumiem un finansiāliem zaudējumiem.

  1. Padoms

Centies iepazīties ar visiem saviem kaimiņiem un atceries visus kaimiņus pēc izskata. Ja nu gadījumā tiek uzlauzts dzīvoklis, lai kaimiņi būtu atsaucīgi un izpalīdzīgi, iepazīsti viņus.

  1. Padoms

Ja jūs uz ilgāku laiku dodaties atvaļinājumā, radiet dzīvoklī tādu efektu, ka kāds tur dzīvotu: atstājiet ieslēgtu gaismu gaitenī, sarunājiet ar kaimiņiem, lai viņi izņem ārā jūsu pastu. Ja jums ir ieslēgta signalizācija, iedodiet pieeju tikai saviem vistuvākajiem cilvēkiem vai radiniekiem.

  1. Padoms

Ja jūsu dzīvoklis atrodas pirmajā stāvā vai pēdējā stāvā, uzstādiet dzelzs režģus uz logiem. Vairumā laupīšanas notiek tieši ielaužoties caur logiem. Vienmēr pirms iešanas prom aizveriet kārtīgi ciet logus.

  1. Padoms

Lai nosargātu savas dārglietas pret apzagšanu, uzstādiet iebūvēto seifu sienā un otru tukšu seifu nolieciet kādā redzamā vietā. Zagļi vienkārši nepaspēs nemaz atrast otru seifu, jo vienkārši viņiem pietrūks laika. Iebūvēto seifu vislabāk noslēpt skapī vai citā sienas mēbelē.

Visi šie padomi jums palīdzēs pasargāt savu privātīpašumu.

Avots: www.advicehome.ru

admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*