11111

Neļauj statistikai augt: padomi, kas palīdzēs pasargāt Tavu auto!

Ja Tev ir savs auto, tad tu ļoti labi apzinies cik daudz rūpes, darba un finansiālos līdzekļus tu tajā esi ieguldījis. Mēs dažkārt nemaz neaizdomājamies, par to cik attapīgi, veikli un viltīgi ir autozagļi, tāpēc jāatceras par to un ievērosim dažus padomus, kas mazinās auto iespēju nonākt garnadžu rokās.

  1. Vienmēr aizslēdz savu auto!

Protams, auto tiek aizslēgts, kad dodaties veikalā, uz darbu vai kur citur, bet vai vienmēr aizslēdzat mašīnu, kad tā stāv mājas pagalmā vai garažā? Vai mašīnas logi un lūka tiek aizvērta? Ja nē, tad paši veicinat iespēju zaģļiem daudz vieglāk piekļūt pie tavas automašīnas. Veido sev ieradumu vienmēr aizslēgt mašīnu, aizvērt logus un lūku, neatkarīgi no tā, cik ilgi būsiet prom.

  1. Neatstāj vērtīgas lietas automašīnas salonā!

Kā tas var pasargāt Tavu auto? Pavisam vienkārši – ja autozaglis mašīnas salonā redzēs vērtīgas lietas, piemēram, somu, maku, telefonu, tad viņam būs vēl lielāks kārdinājums to apzagt, tāpēc vienmēr, pirms pametam mašīnu, pārliecinamies!

  1. Noparko mašīnu gudri!

Vienmēr izvēlies drošu vietu, kur atstāt savu auto. Neizvēlies nomaļas un apšaubāmas vietas, jo tas pastiprina iespēju, ka zaglis klusi, nevienam nemanot var piekļūt tavai mašīnai. Ja nevari atrast brīvu vietu, kur noparkot savu mašīnu, tad neskopojies un brauc uz tuvāko maksas autostāvietu!

  1. Neaizmirsti par signalizāciju!

Jauno mašīnu īpašnieki var neuztraukties par siganalizācijas sitēmu mašīnā, jo tā jau ir iestrādāta, bet vecāku modeļu mašīnu īpašniekiem gan vajadzētu būt drošiem un pārliecināties, ka signalizācija ir ievietota un tā strādā korekti.  Signalizācija ir galvenā, kas ziņos par zagļu ielaušanos jūsu auto!

Šo padomu neievērošana Tev var maksāt Tavu auto! Rūpēsiemies un domāsim par savas automašīnas drošību ik brīdi.

admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*