11111

ManaPolise.lv īpašā PAVASARA akcija sadarbībā ar PINS

Hei, vai esi pamanījis, ka joprojām turpinās ManaPolise.lv īpašā PAVASARA akcija sadarbībā ar PINS!! Saņem 1000 bonusa PINS par katru ManaPolise.lv KASKO apdrošināšanu!

Vēl tikai līdz 21.jūnijam pērc KASKO apdrošināšanas polisi ManaPolise.lv un saņem 2 PINS par katru iztērēto EUR un vēl 1000 bonusa PINS!

Kā iegādāties KASKO polisi:

  • Apmeklē portāla ManaPolise.lv KASKO sadaļu, ievadi nepieciešamo informāciju par auto un lietotāju un saņem izdevīgākos KASKO piedāvājumus no visiem apdrošinātajiem.
  • Izvēlies sev piemērotāko variantu un apstiprini KASKO pasūtījumu. Pēc pasūtījuma noformēšanas Manapolise.lv apdrošināšanas speciālisti sazināsies ar Tevi par labāko KASKO apdrošināšanu Tavam auto un palīdzēs noformēt KASKO polisi. Noformējot KASKO pasūtījumu, atceries ievadīt arī savu PINS kartes numuru!

PINS punktus vari pelnīt arī par katru OCTA, īpašuma, nelaimes gadījumu un ceļojumu polises pirkumu. Uzzini vairāk šeit un šeit.

Uzzini, cik PINS Tev pienākas, veido uzkrājumu un izmanto tos vērtīgos pirkumos lidojumiem, kino un autobusu biļetēm un citu visdažādāko preču iegādei internetā, kur pastāv iespēja norēķināties daļēji ar PINS un daļēji naudā.

Stūrē droši pretī saviem sapņiem kopā ar ManaPolise.lv un PINS!

admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*