11111

Kas būtu jāpaveic pirms ievākšanās mājoklī?

Daudzi tam var piekrist, ka pārvākšanās ir laikietilpīgs un pat nogurdinošs process, sākot ar mantu sakopošanu, pārvešanu un, beidzot ar to izkārtošanu. Piedevām ir jādomā par mantu izkārtojumu, lai jaunā mājvieta izskatītos estētiski skaisti un pienācīgi, taču pirms domām par jauno mantu izkārtojumu, būtiski ir pievērst uzmanību veicamajiem tīrības un drošības darbiem. Tīrība un drošība ikvienā mājoklī ir svarīga, lai mēs varētu justies komfortabli, apmierināti, un jauno dzīvesvietu varētu saukt par savām mājām.

Pārkrāsošana

Pārvācoties uz jaunu mājvietu, noteikti rodas ne viena vien ideja, ko mainīt esošajā interjerā, lai tas atbilstu mūsu vēlmēm. Svarīgi jaunajā mājvietā justies kā savās mājās, tāpēc krāsu maiņa interjerā ir ļoti nozīmīga. Tām vajadzētu atbilst mūsu personībai, lai, pārrodoties mājās, rastu labsajūtu. Vai tās ir sienas, durvis, logu rāmji vai radiatori, visus krāsošanas darbus būtu ieteicams izdarīt pirms ievākšanās jaunajā mājoklī, tādējādi pasargājot pārējās mantas no sabojāšanas.

Esošās tehnikas un kontaktligzdu pārbaude

Viens no svarīgākajiem darbiem, ko paveikt pirms ievākšanās, ir tehnikas un kontaktligzdu pārbaude. Ieteicams nolīgt elektriķi – jomas speciālistu, kurš spētu pārbaudīt un noteikt tehnikas esošo stāvokli. Būtiski ir parūpētiem par savu drošību, lai nenāktos saskarties ar nepatīkamām situācijām.

Tīrīšanas un spodrināšanas darbi

Ja mājoklis pirms tam ticis apdzīvots vai īrēts, ieteicams pievērst lielu uzmanību mājokļa tīrīšanas darbiem. Ģenerāltīrīšanu vajadzētu veikt pirms lielo mēbeļu un citu mantu atgādāšanas jaunajā mājoklī, lai būtu iespēja tik klāt visiem stūriem un kaktiem, izmantojot dažādus dezinfekcijas līdzekļus, tādējādi tīrīšanu padarīt efektīvu un, pēc paveiktā darba, būtu pārliecība, ka jaunā mājvieta ir tiešām tīra.

Mantu organizēšana – palīgi

Kad esam pārveduši mantas uz jauno mājokli, noteikti varam saskarties ar situāciju, ka lietas ir sajukušas kopā un, iekārtojot tām neredzām ne galu, ne malas, tāpēc pirms pārvākšanās būtu ieteicams parūpēties par organizatoriskajiem palīgiem, piemēram, plauktu ieliktņiem, kastēm un glabātuvēm. Tādā veidā mantu izkārtošanu padarot patīkamāku un organizētāku. Kā arī rezultāts tikai iepriecinās.

Parūpējies par neizdarītajiem darbiem jau laicīgi

Nereti tādus darbu kā paklāju tīrīšanu, aizkaru mazgāšanu, mēbeļu pārvilkšanu ar jaunu audumu, telpaugu pārstādīšanu atliekam uz nenoteiktu laiku. Šķiet, ka visas šīs lietas  var pagaidīt un nav steidzamas, taču pārvākšanās būtu īstais laiks, kad to izdarīt. Tā teikt – visu pie vienas reizes! Mazāks vai lielāks darbs – centies visu izdarīt pirms ievākšanās, lai aiztaupītu liekas raizes pēc tam.

Izvērtēti riski, piemērotākie risinājumi un augstākās kvalitātes serviss.
Maksims Mjatiškins

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*