11111

Īpašā ManaPolise.lv vasaras akcija sadarībā ar PINS

Katru dienu ManaPolise.lv portālu apmeklē vairāk nekā 1300 lietotāju, un tajā notiek vairāk nekā 150 darījumu. ManaPolise.lv, kā viens no vadošajiem apdrošināšanas online pārdošanas portāliem, sniedz iespēju pelnīt PINS, veicot pirkumu par izvēlēto apdrošināšanas polisi privātpersonām un juridiskām personām.

PINS ir lojalitātes programma, kur var pelnīt un tērēt PINS punktus pie vairāk nekā 700 vietējiem un starptautiskajiem programmas partneriem – preču un pakalpojumu sniedzējiem, kā arī interneta veikalos.

Ņemot vērā pagājušā gada plašo popularitāti un lielo atsaucību klientu vidū, arī šogad sadarbībā ar PINS piedāvājam saviem klientiem īpašo VASARAS akciju – Saņem 1000 PINS bonusa punktus par katru ManaPolise.lv KASKO apdrošināšanu!

Tikai jūnijā un jūlijā, pērkot KASKO apdrošināšanas polisi Manapolise.lv savam auto, saņem 2 PINS punktus par katru iztērēto EUR un vēl 1000 PINS bonusa punktus!

Kā iegādāties KASKO polisi:

  • Apmeklē portāla ManaPolise.lv KASKO sadaļu, ievadi nepieciešamo informāciju par auto un lietotāju un saņem izdevīgākos KASKO piedāvājumus no visiem apdrošinātajiem.
  • Izvēlies sev piemērotāko variantu un apstiprini KASKO pasūtījumu. Pēc pasūtījuma noformēšanas Manapolise.lv apdrošināšanas speciālisti sazināsies ar Tevi par labāko KASKO apdrošināšanu Tavam auto un palīdzēs noformēt KASKO polisi. Noformējot KASKO pasūtījumu, atceries ievadīt arī savu PINS kartes numuru!

KASKO polises darbības laikā klienti bezmaksas saņem ManaPolise.lv apdrošināšanas speciālistu konsultācijas, ja noticis apdrošināšanas gadījums, kā arī var sazināties citās situācijās, kad ir nepieciešams pieredzējošo apdrošināšanas speciālistu padoms un palīdzība!

Ja tomēr KASKO polises iegādi plānots atlikt uz vēlāku laiku, var pieteikties bezmaksas KASKO atgādinājumam – spied šeit un pasūtīt savu bezmaksas atgādinājumu arī KASKO polisei!

PINS punktus var pelnīt arī par katru OCTA, īpašuma, nelaimes gadījumu un ceļojumu polises pirkumu. Uzzini vairāk šeit un šeit.

PINS pelnīšana kopā ar ManaPolise.lv ir lieliska iespēja īstenot savus vasaras sapņus ātrāk un justies drošam par savas automašīnas ikdienā!

admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*