11111

Interesanti mīti par ilgtermiņa ceļošanu

Ir cilvēki, kuriem šķiet, ka ceļošana ilgtermiņā ir teju nesasniedzams un neiespējams sapnis. Taču mūsdienās, pateicoties daudzām iespējām, šāda veida aktivitātes kļūst arvien pieejamākas un sasniedzamākas. Ir tādi darbi, kurus iespējams veikt no jebkuras vietas vai periodiski, darba devēji kļūst arvien atvērtāki pret dažādām pieejām darbinieku uzdevumu veikšanai, kā arī, protams, aviobiļešu cenas ir krietni pievilcīgākas nekā pirms pāris gadiem. mīti par ilgtermiņa ceļošanu

Taču, ja padomājam par ilgtermiņa ceļošanu, daudziem prātā nāk dažādi stereotipi un interesanti pieņēmumi par šādiem cilvēkiem. Aplūkosim vairākus no tiem.

Mīts: Lai ceļotu ilgtermiņā, ir jābūt miljonāram

Ceļošanai nav obligāti jābūt dārgai. Tie “Photoshop” apstrādātie un uzspodrinātie ceļojumu foto, kas sastopami “Instagram” ne vienmēr ir izmaksājuši iespaidīgas summas. Arī ar ierobežotiem līdzekļiem ir iespējams sasniegt ievērojamu rezultātu, un neviens pat nenojautīs, kas aiz tā visa slēpjas.

Mīts: Lai ceļotu ilgtermiņā, ir jāstrādā ļoti labi apmaksātu darbu

Arī tas nav obligāti nepieciešams. Dažreiz cilvēki vienkārši ļoti labi prot pārvaldīt savu finansiālo situāciju, un ilgtermiņa ceļotājiem, ceļošana vienmēr būs prioritāte. Tāpēc, kad dzirdi kaut ko par cilvēku, kurš jau vairākus mēnešus ir devies braucienā no vienas valsts uz otru, ļoti iespējams, ka viņš visus savus iekrājumus ir novirzījis tieši šim mērķim. Tā vietā, lai pirktu jaunu mašīnu, drēbes, videospēles vai maksātu dārgu īri par dzīvokli pilsētas centrā, viņi paņem mugursomu, saliek tajā svarīgākās lietas un dodas meklēt piedzīvojumus plašajā pasaulē.

Mīts: Tu visu laiku pavadi pludmalē, gozējoties saulītē

Teorētiski spriežot, ir iespējams dzīvot pludmalē vai arī tuvu tai, taču ilgtermiņa ceļošana nekādā gadījumā nenozīmē, ka šī ir vienīgā vieta, kur var uzturēties. Patiesībā, ja tu savu darbu vadā līdzi (dators), tad pludmale var būt jauka vieta, kur uz kādu brīdi apmesties, lai pabeigtu darbus un izbaudītu skaisto skatu, malkojot kokteili un iegūstot lielisku iedegumu.

Mīts: Laiks vienmēr ir saulains

Pasaulē ir daudz vietu, kur saule nemaz tik bieži nespīd. Tā vietā ir lietus. Daudz lietus. Vai pat sniegs. Ilgtermiņa ceļošana nebūt nenozīmē tikai vienas sezonas un klimata izbaudīšanu. Ir jābūt gatavam uz visu.

Mīts: Ilgtermiņa ceļotāji vienmēr ir saulē iedeguši

“Kur ir tavs iedegums?” Šis, iespējams, ir viens no visbiežāk uzdotajiem jautājumiem, uz kuriem jāatbild cilvēkiem, kas ilgāku laiku pavadījuši ceļojot. Nē, viņi visu laiku neguļ pludmalē un nesauļojas, un arī ne visur to iespējams darīt laika apstākļu dēļ.

Mīts: Maltīšu baudīšana ārpus mājas

Viens no svarīgākajiem punktiem, kam jāpievērš uzmanība, ceļojot ilgāku laiku, ir izmaksas. Ēdiens, kā zināms, veido diezgan lielu izdevumu daļu, tādēļ ēšana ārpus mājas var izmaksāt diezgan dārgi. Tā vietā, cik bieži vien iespējams, jāmēģina gatavot maltīti pašiem. Taču tas arī ir atkarīgs no vietas, kurā cilvēks atrodas. Iespējams, tur viss ir tik lēts, ka pusdienošana ārpus mājas nerada lielus robus budžetā.

Mīts: Izklaides un ballītes katru nakti

Došanās brīvdienās atšķiras no ceļošanas ilgtermiņā. Pirms došanās atvaļinājumā, tu plāno savus izdevumus, zinot, ka būs nepieciešama ceļojuma apdrošināšana, izdevumi maltītēm, ekskursijām, kā arī, protams, izklaidēm. Protams, arī ilgtermiņa ceļotāji ik pa laikam mēdz doties izklaidēties, taču šis noteikti nav primārais mērķis, ar kādu viņi apmeklē dažādas vietas.

Mīts: Apmešanās luksus apartamentos

Pietiekami lētas naktsmītnes atrašana ir viens no elementiem, kas palīdz plānot ceļošanas budžetu. Patiesībā, ilgtermiņa ceļotāji nereti atrod citus veidus, kā atrast apmešanās vietu, izvairoties dzīvot viesnīcā, kas ir salīdzinoši dārgs prieks.

Iegādājies ceļojumu apdrošināšanu ManaPolise.lv

Izvērtēti riski, piemērotākie risinājumi un augstākās kvalitātes serviss.
Maksims Mjatiškins

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*