11111

Ievērojot šos vienkāršos padomus, tu spēsi pasargāt savu mājokli pret apzagšanu

Logi ir telpas neaizsargātākā vieta, jo stiklu var ļoti viegli sasist. Kādi ir vislabākie ieteikumi, lai aizsargātu logus pret sasišanu un savu mājokli no apzagšanas? To uzzināsi šajā rakstā.

Pirmkārt:

Pirmo, otro un pēdējo stāvu logiem, stiklotajām balkona durvīm vai lodžijām un logiem, kas atrodas blakus ugunsdzēsēju kāpnēm, kokiem, caurulēm, ir nepieciešams likt priekšā režģus. Lai tavs mājoklis neizskatītos pēc cietuma, vari iegādāties interesantas formas restes, kuru dizains apburs ikvienu.

Otrkārt:

Katram logam, no kura redzams viss, kas notiek iekšā mājā, aizklāj tos ar bieziem aizkariem. Tas neļaus nelabvēļiem redzēt to, kas notiek telpā, tas arī zināmā mērā aizsargās tavu mājokli no nevēlamiem apmeklējumiem.

Treškārt:

Izmanto aizsargplēves, kuras logiem uzklāj virsū (plēvi ARM 360 vai saules aizsargplēvi u.c.). Šādas plēves notur logu rāmī, ja rodas kāda plaisa, vai arī ja kāds cenšas sasist logu. Šī plēve neļaus stikla lauskām aizlidot pa visām malām. Pateicoties šai plēvei, tā turpina pildīt savas funkcijas, neļaujot nevienam iekļūt no ārpuses iekšā. Starp citu, stikls, kam ir uzklāta aizsargplēve, veiksmīgi aizsargās logu arī pret sprādzienveidīgiem viļņiem.

Ceturtkārt:

Kā arī atcerieties ievietot mājai logus tikai ar divkāršu rāmi, kā arī ar paaugstinātu, lai tiem būtu liela izturība. Ja logi ir atvērti, tad pārliecinies par to, ka tie ir spēcīgi un uzticami slēgmehānismi.

Balkonus, neatkarīgi no stāviem, nepieciešams aizsargāt ar dekoratīviem, kā arī izturīgiem režģiem. Vēl labāk būtu pārvērst visu stiklotā lodžijā, un stiklus pārklāt ar aizsargplēvi (derīguma termiņš šai aizsargplēvei ir ne mazāk kā 10 gadi).

Mēs iesakām parūpēties par to, lai tava māja būtu drošībā.

Avots: www. advicehome.ru

admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*