11111

“Gjensidige Baltic” pētījums – Četras reizes pieaudzis automašīnu apzagšanas gadījumu skaits.

Apdrošināšanas kompānija “Gjensidige” savā pēdējā pētījumā atklājusi satraucošu tendenci automašīnu apzagšanas apjomos Latvijā. Pēc jaunākajiem datiem janvārī automašīnu apzagšanas skaits pieaudzis četras reizes.

Manapolise.lv eksperts Toms Skujiņš uzskata, ka lielais automašīnu apzagšanu skaits lielā mērā skaidrojams ar silto ziemu, kurā zagļiem ir daudz vieglāk “strādāt”, apkalpojoties pie Jūsu automašīnas.

“Gjensidige Baltic” eksperti pie zagtākajām lietām min automašīnu spoguļus, auto novietošanas sensorus, kā arī navigācijas aprīkojumu, kas gan raksturīgs tieši BMW markas automašīnām.

Mūsu eksperti iesaka īpašu uzmanību pievērst automašīnā atstātajām mantām. Atceries, ja plāno automašīnu atstāt uz ilgāk kā 20 minūtēm nepieskatītu, parūpējies, ka visas lietas, kas varētu pievilināt zagli nav viegli pamanāmas, bet vēl labāk, ja automašīnas salonā to nav vispār.

Tieši tavas atstātās mantas – dators, telefons, planšete, kā arī datora soma var būt par pamudinājumu zādzībai izvēlēties tieši Tavu automašīnu.

Atceries, ja Tavai automašīnai būs novērotas ielaušanās pazīmes un tā rezultātā tā būs cietusi, tev šos zaudējumus atlīdzinās, bet neaizmirsti, ka par zādzību jāziņo policijai un nozagto mantu vērtība netiks segta, ja vien šāds punkts nebūs atrunāts Jūsu apdrošināšanas polisē.

Pilns “Gjensidige Baltic” un “Apollo.lv” raksts pieejams šeit.

admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*