11111

Ieteikumi auto mazgāšanai vasaras sezonā

Gada vidus ir laiks, kad vēlamies pievērst īpašu uzmanību automobiļa tīrībai. Apkopoti dažādi ieteikumi auto mazgāšanai vasaras sezonā tiem, kas auto mazgā pašapkalpošanās stacijās vai īpaši paredzētās vietās.

Atceries!

Rīgā ir aizliegta gan mehāniskā transportlīdzekļa profilaktiskā apkope (eļļas un citu speciālo šķidrumu maiņa, motora mazgāšana utt.), gan mazgāšana ārpus šim nolūkam īpaši paredzētām vietām. Par šo pārkāpumu paredzēts naudas sods līdz 70 eiro apmērā.

auto mazgāšana

Nepareiza un neuzmanīga automašīnas mazgāšana var radīt bojājumus, tāpēc ir jābūt zinošam un uzmanīgam. Eksperti apgalvo, ka automašīna jāmazgā divos režīmos- vasaras un ziemas. Vasarai sākoties esam apkopojuši speciālistu ieteikumus, lai tavs auto gada siltajā pusē būtu vēl žilbinošāks.

1. Vispirms jānoskalo virsbūve, atbrīvojiet to no liekiem dubļiem. Automašīna tiks arī atdzesēta, kas novērsīs pleķu rašanos krāsotajās vietās, kad šampūns ātri izžūst.

2. Loģiski sākt auto mazgāšanu no augšas – notekošajam šampūnam būs vairāk laika atmiekšķēt netīrākās auto daļas.

karcher mazgāšana

3. Vispirms sākt ar vienu pusi, pēc tam ar otru. Mazgājot visu virsbūvi uzreiz, mazgājamais šķidrums var pagūt nožūt, veidojot pleķus.

4. Neaizmirsti arī sliekšņus, tie var būt aplipuši ar īpaši grūti notīrāmiem netīrumiem.

5. Izmanto speciālas mazgāšanas lupatiņas, švammes, lai negadās tā, ka lupatā iepinies kas tāds, kas var saskrāpēt krāsu.

6. Uzmanies no vietām, kur ir liels netīrumu un dubļu daudzums, skrāpējumus var radīt arī tā. Lai to novērstu, attiecīgās vietas un mazgājamo palīglīdzekli skalo vairāk- nežēlojot ūdeni.

auto mazgāšana, kasko octa

7. Nedrīkst slaucīt auto krāsotās netīrās vietas ar sausu lupatu.

8. Būtiski izvēlēties tieši šim nolūkam paredzētu auto kosmētiku. Saimniecības ķīmija izlaužas caur taukvielām un būtiski bojā krāsu.

9. Putnu izkārnījumus no automašīnas krāsotajām virsmām ieteicams notīrīt savlaicīgi, vislabāk, tajā pašā dienā, jo to ķīmiskais sastāvs var kaitēt automašīnas krāsai.

ManaPolise.lv – ērti noformēt izdevīgāko OCTA, KASKO polisi.

Izvērtēti riski, piemērotākie risinājumi un augstākās kvalitātes serviss.
Maksims Mjatiškins

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*