11111

10 priekšrocības, pērkot auto daļas internetā

10 priekšrocības, pērkot auto daļas internetā

Līdzīgi, kā mūsdienās auto īpašnieki izmanto internetu, lai iegādātos apdrošināšanu, jo gan KASKO, gan OCTA polise tur pieejama par izdevīgāku cenu, daudzi tiešsaistē iegādājas arī auto daļas, kas nepieciešamas remontam vai nolietoto detaļu nomaiņai. Ja “Google” meklētājā ierakstīsi “auto daļas internetā”, redzēsi ļoti daudz dažādu lapu, kur iegādāties visas nepieciešamās rezerves daļas. Ja Tu vēl neesi izmēģinājis šo alternatīvu, lūk, 10 iemesli, kādēļ to izdarīt, ja radīsies šāda vajadzība.

1. Ātri iespējams atrast visu nepieciešamo

Lielākajā daļā šāda tipa mājaslapu ir izveidoti katalogi, kuros, norādot auto modeli, marku un citus parametrus, dažu sekunžu laikā vari atrast vajadzīgās detaļas. Savukārt, ja to pašu meklētu klasiskajās tirdzniecības vietās, noteikti iztērētu daudz vairāk laika.

2. Salīdzini preču cenas

Kā jau minējām, ir daudz vietņu, kur iegādāties automašīnu rezerves daļas, un tas sniedz iespēju pircējam ātri un vienkārši salīdzināt cenas, kuras piedāvā dažādi pārdevēji, lai izvēlētos izdevīgāko piedāvājumu.

3. Ietaupi laiku

Ja konkrētu auto detaļu mēs meklētu veikalā, iespējams, paietu vairākas stundas, līdz atrastu to, ko meklējam. Savukārt iepirkties internetā mēs varam jebkurā diennakts laikā, sēžot savā dīvānā un malkojot tēju. Nav nepieciešams tērēt naudu par benzīnu vai sabiedrisko transportu, kā arī nīkt sastrēgumos.

4. Izdevīgas cenas

Viens no iemesliem, kādēļ vērts iegādāties auto daļas internetā, ir tas, ka pārdevēji spēj nodrošināt zemākas cenas. Pateicoties tam, ka interneta tirgotājiem nav obligāti nepieciešams fizisks veikals, kur jāīrē telpas, samazinās izmaksas, kam seko arī zemākas preču cenas.

5. Saņem pasūtījumu ērti un vienkārši

Iepērkoties internetā, Tev ir iespēja saņemt preces ar sev ērtāko piegādes veidu. Bieži vien pircējiem tiek piedāvāts preces bez maksas izņemt uzņēmuma noliktavā vai arī par noteiktu maksu saņemt ar piegādi mājās, uz pakomātiem vai pasta nodaļu.

6. Veic sīku izpēti par sev interesējošām auto daļām

Mūsdienās internets nodrošina ļoti daudz iespēju uzzināt informāciju par sev interesējošām tēmām, tai skaitā, auto detaļām un to ražotājiem. Turklāt tiešsaistē vari izlasīt arī citu pircēju atsauksmes, kas ir nopietns kritērijs, kuru daudzi ņem vērā, pirms iegādājas kaut ko internetā.

7. Tu neesi atkarīgs no veikala darba laika vai atrašanās vietas

Neatkarīgi, vai Tu dzīvo pilsētas centrā vai laukos, internets sniedz iespēju nopirkt Tev visu nepieciešamo nekavējoties. Tāpat vērā nav jāņem arī veikala darba laika aspekts, jo, piemēram, ja visu dienu strādā, Tev nebūs brīvu brīžu doties uz specializēto tirdzniecības vietu auto daļu iegādei. Internets Tev ļauj iepirkties visu diennakti.

8. Izmanto savas patērētāja tiesības

Ja iegādājies kādu preci online, vairumā gadījumu Tev jābūt iespējai to 14 dienu laikā pēc saņemšanas atgriezt, ja neesi apmierināts ar to, ko saņēmi, vai arī precei ir kāds defekts. Pēc atgriešanas pārdevējs pārbauda preci un atmaksā summu, ko par to esi iztērējis (ņem vērā, ka piegādes summa parasti netiek atmaksāta). Pirms iegādājies auto daļas, izpēti konkrētā veikala noteikumus par preču atgriešanu!

9. Izvairies no uzbāzīgiem pārdevējiem

Teju ikvienam ir gadījusies situācija, kad pārdevējs veikalā izmanto visas iespējamās taktikas, lai tikai pārdotu Tev preci. Piekritīsi, šāda uzvedība bieži vien ir kaitinoša. Iepērkoties internetā, Tu no tā visa vari veiksmīgi izvairīties, brīvi izvēloties, pie kā un ko iegādāties.

10. Saņem jaunāko informāciju par atlaidēm un akcijām

Mūsdienās Tev vairs nav regulāri jāapmeklē auto daļu interneta veikali, lai regulāri uzzinātu, kādas atlaides un akcijas tajos ir spēkā katru nedēļu. Atliek tikai pierakstīties jaunumiem e-pastā, un Tu saņemsi svarīgāko informāciju sev ērti pieejamā veidā.

Elīna Strepetova

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*