11111

10 iemesli, kādēļ draugi dažādās pasaules vietās ir vērtīgs ieguvums

Iespējams, tu šo rakstu lasi, esot ārzemēs vai arī sēžot dīvānā, savās mājās. Neatkarīgi no tā, vai tu esi ceļošanas entuziasts vai arī dari to salīdzinoši reti, piekritīsi, ka jaunu kultūru iepazīšana un cilvēku satikšana ir viena no ceļošanas priekšrocībām. Vai tā būtu “Erasmus” pieredze, atpūtas brauciens atvaļinājuma laikā vai biznesa ceļojums, iegūt draugus dažādās pasaules malās nav grūti, un tam, kā izrādās, ir vairākas priekšrocības.

10 iemesli, kādēļ draugi dažādās pasaules vietās ir vērtīgs ieguvums

  1. Tev ir iemesls doties uz konkrēto vietu. Vai tev ir kāds draugs, kuru satiki sava ceļojuma laikā? Varbūt viņš dzīvo Parīzē, Romā utt.? Tas nozīmē, ka tagad tev ir papildus motivācija braukt uz šo galamērķi! Tiesa, pirms meties piedzīvojumos tuvākā vai tālākā valstī, atceries, ka ceļojumu apdrošināšana tev var lieti noderēt dažādās neplānotās situācijās.
  2. Jūs jau esat viens otru iepazinuši. Atrodoties ceļā kopā ar vēl kādu, sākumā noteikti būs vajadzīgs laiks, lai jūs viens otru iepazītu tuvāk. Taču šie apstākļi nereti satuvina cilvēkus krietni ātrāk nekā ikdienas situācijas.
  3. Tev ir vieta, kur apmesties. Kam gan nepatīk doma par iespēju ietaupīt naudu? Nakšņošanas izmaksas veido diezgan iespaidīgu daļu no ceļošanas budžeta, tādēļ ir ļoti labi, ja vari palikt pie pazīstamiem cilvēkiem, turklāt lētāk vai arī pat bez maksas.
  4. Paskaties uz lietām no vietējo iedzīvotāju skatupunkta. Šis, iespējams, ir viens no lielākajiem ieguvumiem, kādu tev sniedz draugi citās pasaules valstīs. Tā vietā, lai meklētu internetā, kas ir labākās vietas, kuras jāapmeklē, piemēram, Berlīnē, Londonā un citur, pavaicā saviem draugiem, kuri tur dzīvo.
  5. Izmēģini labākos ēdienus. Kurš gan nevēlētos izbaudīt vietējo virtuvi skaistā, omulīgā un vietējo apmeklētāju iecienītā vietā? Turklāt tam vienmēr nav jābūt piecu zvaigžņu restorānam. Mēs ticam, ka vietējie iedzīvotāji zina ne tikai labākās, bet arī maciņam izdevīgākās ēstuves.
  6. Arī viņiem tā ir jauka pieredze. Apmeklējot savus draugus viņu pilsētās un ciematos, tu nemanāmi iesaisti šos cilvēkus savā ceļojumā un iedvesmo apskatīt jaunas vietas, piemēram, doties apciemot tavu pilsētu!
  7. Iespēja satikt vēl vairāk jaunu draugu. Apciemojot cilvēku citā valstī, pastāv iespēja, ka viņš tevi iepazīstinās ar saviem draugiem. Ko tas nozīmē? Tu vari iegūt vēl vairāk ārzemju draugu!
  8. Tuvāk iepazīsi jaunu kultūru. Ceļojot pa dažādām valstīm, tu, iespējams, sapratīsi to, ka, būdami cilvēki, mēs savā ziņā esam diezgan līdzīgi un nevar ticēt visam, ko stāsta ziņās. Taču, apmeklējot jaunas vietas un iepazīstot jaunas kultūras, tu, pirmkārt, sper soli tuvāk patiesībai un pats savām acīm redzi, kādi ir cilvēki.
  9. Atkalsatikšanās prieks un kopīgas atmiņas. Ir taču tik brīnišķīgi satikt cilvēkus, ar kuriem iepriekš esi kopā ceļojis! Jūs atkal varēsi dalīties atmiņās un iespaidos, smieties un raudāt, un radīt jaunus iespaidus. Dažreiz viss, kas tev nepieciešams, ir saruna ar labu draugu pie gardas kafijas tases.
  10.   Tu viņus atkal satiksi. Ja tu ceļo, atvadīšanās no cilvēkiem nozīmē to, ka tu viņus atkal satiksi. Tagad, kad pabūts vienā valstī, tu vari apciemot citas, un pēc laika atkal atgriezties. Turklāt nākamais uzdevums būs uzņemt šo draugu savā dzīvesvietā. Tev jāpadomā, ko tu vēlies parādīt, kas viņam noteikti būtu jāpamēģina, jāpagaršo un jāizbauda. Jauns uzdevums nākamā piedzīvojuma plānošanai

Pirms dodies atvaļinājumā, nopērc izdevīgu ceļojuma apdrošināšanu no ManaPolise.lv

Izvērtēti riski, piemērotākie risinājumi un augstākās kvalitātes serviss.
Maksims Mjatiškins

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*